Deante mecenasem muzeum Widzewa

Reklama

Czas < 1 min czytania

Powstające muzeum Widzewa znalazło sponsora. Została nim firma Deante, doskonale znana kibicom klubu z al. Piłsudskiego.

Reklama

Deante to jeden z największych w Polsce producentów armatury łazienkowej. Jej właściciel jest wielkim kibicem Widzewa, dlatego kolejny raz zdecydował się mu pomóc. Dotąd firma mająca siedzibę w Zgierzu wynajmowała lożę. Teraz pomoże finansowo muzeum, które – jak pisaliśmy tutaj – zostanie otwarte 1 czerwca.

– Widzew zawsze miał ważne miejsce w moim sercu. W 2015 roku nie wahaliśmy się ani przez chwilę, by pomóc klubowi. Mam w pamięci wiele pięknych widzewskich chwil przeżywanych na stadionie czy przed telewizorem. Pamięć o sukcesach Widzewiaków, w tym czterech tytułach mistrza Polski i dotarciu do półfinału Pucharu Europy, musi trwać, a to wymaga odpowiedniej oprawy. Cieszę się, że będziemy mogli być za nią współodpowiedzialni – cytuje Dariusza Antczaka, założyciela i właściciela Deante, strona internetowa Widzewa.

Dariusz Antczak mówi o współpracy od 2015 roku, ale już wcześniej, bo za czasów, gdy Widzewem kierował Zbigniew Boniek, Deante było sponsorem drużyny.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Reklama

Dodaj komentarz