Reklama
Reklama
Reklama

DiMedical zostaje z Widzewem. Duże pieniądze dla łódzkiego klubu

Czas < 1 min czytania
DiMedical zostaje z Widzewem. Duże pieniądze dla łódzkiego klubu

LODZ. 19.01.2022 PILKA MOZNA. WIDZEW LODZ. KONFERENCJA PRASOWA NA , KTOREJ FIRMA DIMEDICAL ZOSTALA ZAPREZENTOWANA JAKO SPONSOR STRATEGICZNY KLUBU. N/Z KAROL MAJEWSKI FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

To już oficjalne. Firma DiMedical pozostanie sponsorem strategicznym Widzewa. Jak zdradził Michał Rydz, dzięki temu klub otrzyma spory zastrzyk finansowy.

DiMedical sponsorem strategicznym Widzewa

– To drobna niespodzianka na dziś. Nadszedł moment, by ogłosić, że DiMedical pozostaje sponsorem Widzewa na nadchodzący rok – powiedział Michał Rydz, wiceprezes Widzewa. – Ja się z tego osobiście bardzo cieszę, bo ta współpraca to nie tylko relacja biznesowa, ale już w tym momencie przyjacielska.

Reklama

– Dążyliśmy wspólnie do tego, by awansować i to się udało osiągnąć. Jest to światło własne, a nie odbite, więc ciężko byłoby teraz odejść z wielkiego Widzewa i pozostawić to światło dla kogoś innego – mówił z kolei dr Karol Majewski, prezes DiMedical.

Warto wspomnieć, że to właśnie firma DiMedical zasponsorowała branding stadionu przy al. Piłsudskiego. A to nie wszystko, bo klubowy autokar to także w głównej mierze zasługa sponsora strategicznego Widzewa Łódź.

CZYTAJ TAKŻE >>> TYLKO w ŁS. Szarpak chwali transfery Widzewa: „Nie patrzą na ilość, tylko na jakość”

Reklama

Duże pieniądze dla Widzewa

Jak zdradził Michał Rydz, nowa umowa ze sponsorem strategicznym Widzewa zabezpiecza klub biznesowo.

– Mówimy o kwocie dwa razy wyższej niż w I lidze. Myślę, że to najlepsza oferta, jaką mogliśmy wybrać – skomentował wiceprezes Widzewa.

Przy okazji zapowiedział, że w ciągu kilku dni pojawią się oficjalne informacje dotyczące kolejnych sponsorów beniaminka PKO Ekstraklasy.

– Chcemy zamknąć tę drabinkę sponsorską jeszcze przed startem ligi – zakończył Rydz.

CZYTAJ TAKŻE >>> „I Ty możesz zostać Lewandowskim”. Treningi prowadzą Marek Chojnacki i Piotr Szarpak

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama