Reklama
Reklama

Dobry weekend i ważne zwycięstwa Akademii Widzewa

Czas 2 min czytania
Dobry weekend i ważne zwycięstwa Akademii Widzewa

Akademia Widzewa / Fot. Martyna Kowalska, widzew.com

Młodzieżowe zespoły klubu z Al. Piłsudskiego 138 odniosły w minionych dniach  kilka cennych wygranych.

Reklama

Dobrze spisały się przede wszystkim najstarsze drużyny. Widzew II Łódź zdobył komplet punktów w IV lidze, a juniorzy w pierwszej lidze wojewódzkiej U19. W tej ostatniej Widzew Łódź jest obecnie liderem rozgrywek, dzięki sobotniemu zwycięstwu z najgroźniejszym aktualnie rywalem.

IV Liga

Reklama

Stal Głowno – Widzew II Łódź 0:4

Widzewiacy po ośmiu kolejkach zajmują szóste miejsce w tabeli, tracąc 10 punktów do lidera, którym z kompletem zwycięstw jest Warta Sieradz (WIĘCEJ).

U19: Pierwsza liga wojewódzka (junior A1)

Reklama

Widzew Łódź – PGE GKS Bełchatów 1:0

Dzięki zwycięstwu w meczu na szczycie łodzianie zajmują pierwszą lokatę w stawce, wyprzedzając sobotniego rywala lepszym bilansem bramek i meczów bezpośrednich, przy tej samej liczbie punktów (WIĘCEJ).

U17: Centralna Liga Juniorów (junior młodszy B1)

Reklama

Widzew Łódź – Polonia Warszawa 0:0

Widzew Łódź zajmuje czwarte miejsce, mając tyle samo oczek, co trzecia Polonia (8). Liderem jest Legia Warszawa, która w dotychczasowych pięciu meczach zdobyła pełną pulę (WIĘCEJ).

U16: Pierwsza liga wojewódzka (junior młodszy B2)

Reklama

Widzew Łódź – PGE GKS Bełchatów 2:3

Widzewiacy nadal czekają na premierowe zwycięstwo w lidze w tej kategorii wiekowej. Obecnie z trzema punktami w pięciu meczach zajmują siódme miejsce w rozgrywkach. Pierwszy jest AKS SMS Łódź z kompletem oczek (WIĘCEJ).

U15: Pierwsza liga wojewódzka (trampkarz C1)

Reklama

Widzew Łódź – WKS Wieluń 10:0

W kategorii U15 Widzew od początku sezonu w województwie jest bezkonkurencyjny , a w dotychczasowych pięciu spotkaniach nie tylko zdobył maksymalną liczbę punktów, ale też aż 35 bramek (WIĘCEJ).

U14: Pierwsza liga wojewódzka (trampkarz C2)

Reklama

Warta Sieradz – Widzew Łódź 0:4

Wyjazdowe zwycięstwo w Sieradzu pozwoliło Widzewowi umocnić się na pierwszym miejscu w tabeli, z przewagą trzech punktów nad PSV Łódź (WIĘCEJ).

U14: Druga liga wojewódzka (trampkarz C2)

UKS SMS Łódź – Widzew II Łódź 2:0

Sobotnia porażka drugiej drużyny U14 czerwono-biało-czerwonych sprawiła, że UKS SMS zbliżył się do niej na dystans dwóch punktów, a rozegrał dotychczas jeden mecz mniej. Widzewiacy zajmują drugie miejsce i tracą cztery oczka do pierwszego w tabeli UKS-u RAP-u Radomsko (WIĘCEJ).

U13: Pierwsza liga wojewódzka (młodzik D1)

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Widzew Łódź 5:0

Widzew Łódź U13 wyraźnie uległ liderowi tabeli, do którego po tym meczu traci osiem punktów (WIĘCEJ).

U13: Łódź, grupa 3 (młodzik D1)

Widzew II Łódź – Milan Club Polonia Łódź 9:0

Pewne zwycięstwo z ostatnim zespołem w tabeli pozwoliło widzewiakom umocnić się w czołówce tabeli łódzkiej grupy 3. Czerwono-biało-czerwoni zajmują trzecią lokatę i mają dwa oczka mniej od lidera – Łódzkiej Akademii Futbolu II (WIĘCEJ).

Piłka nożna

Dodaj komentarz

Reklama