Reklama
Reklama
Reklama

Druga porażka ŁKS w Turcji. Zoria wygrała 1:0

Czas < 1 min czytania
Druga porażka ŁKS w Turcji. Zoria wygrała 1:0

Przebywający na obozie przygotowawczym w Turcji piłkarze ŁKS przegrali w środę z ukraińskim zespołem Zoria Ługańsk 0:1. Kilka dni temu łodzianie przegrali z Astrą Giurgiu 0:2 i pokonali Neftczi Baku 4:0.

Reklama

Trzecia drużyna ukraińskiej ligi gola strzeliła w drugiej połowie. W 61. minucie Arkadiusza Malarza, który przed spotkaniem został wybrany na nowego kapitana zespołu, pokonał Władysław Koczerhin.

Łodzianie w Turcji rozegrają jeszcze trzy sparingi: 25 stycznia z ukraińską Worskłą Połtawa, 28 stycznia z Napredakiem Krusevac Serbii i 31 stycznia Proleterą Nowy Sad, także z Serbii.

Reklama

ŁKS w środowym meczu zagrał bez Adriana Klimczaka. Obrońca podczas sparingu z Neftczi Baku doznał złamania kości śródręcza. Na pewnie nie będzie gotowy do gry w pierwszych spotkaniach rundy wiosennej.

W łódzkim klubie wiosną nie zagra Maciej Dampc. Środkowy obrońca, który został sprowadzony latem i nie rozegrał żadnego meczu, został wypożyczony do drugoligowego GKS Katowice.

ŁKS Łódź – Zoria Ługańsk 0:1 (0:0)

Reklama

Bramka:

Kocherhin 61.

ŁKS: Malarz (62. Arndt) – Grzesik (62. Piela), Gracia (62. Guima), Sobociński (62. Bogusz), Vidmajer (62. Srnić) – Trąbka (62. Pirulo), Piątek (62. Rozwandowicz), Wolski (62. Dąbrowski), Sajdak (62. Ratajczyk), Ramirez (62. Corral) – Sekulski (62. Sójka).

Reklama

Fot. Cyfra Sport

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama