Reklama
Reklama
Reklama

Drugie życie oprawy kibiców ŁKS-u Commercecon

Czas < 1 min czytania
Drugie życie oprawy kibiców ŁKS-u Commercecon

LODZ. 06.03.2022 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. GROT BUDOWLANI LODZ - LKS COMMERCECON LODZ N/Z KIBICE LKS FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/4

Reklama

Wspaniały gest kibiców ŁKS-u Commercecon. Derbowa oprawa pomoże Ukraińcom. W jaki sposób?

Reklama

Zakończyła się akcja PZPS: „Siatki dla Ukriany”. Polski związek poprosił kluby o przekazanie starych, nieużywanych siatek, które przez ukraińskich żołnierzy przerobione zostaną siatki maskujące. Oprócz ŁKS-u Commercecon, do akcji włączyli się fani klubu z al. Unii. Kibice przekazali siatkę, na której w 2019 roku, podczas derbów Łodzi zawisła oprawa.

Wszystkim zaangażowanym w pomoc podziękował Sebastian Świderski, prezes PZPS.

Reklama

„W imieniu Polskiego Związku Piłki Siatkowej pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w akcję przekazania naszym ukraińskim przyjaciołom siatek sportowych, które zostaną następnie przerobione na bardziej potrzebne tam teraz siatki maskujące.

Słowa uznania tak szybką i sprawną odpowiedź na apel ukraińskiej federacji siatkarskiej należą się wielu instytucjom, w tym Wojewódzkim Związkom Piłki Siatkowej i klubom, a także prywatnym osobom. W szczególności chciałbym podziękować Panu Dariuszowi Pomykalskiemu za logistyczne skoordynowanie akcji. Pokazaliście, że duch solidarności i jedności w siatkarskiej rodzinie obecny jest nie tylko na boisku, ale i poza nim.

Nie zapominamy o naszych sąsiadach w potrzebie; chcemy i będziemy kontynuować niesienie im pomocy na miarę naszych możliwości, a te zależą od zaangażowania nas wszystkich. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.”

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama