Reklama
Reklama
Reklama

Fundambu: „Ten gol doda mi jeszcze więcej pewności siebie”

Czas < 1 min czytania
Fundambu: „Ten gol doda mi jeszcze więcej pewności siebie”

Merveille Fundambu Fot. Marian Zubrzycki

Młody pomocnik Widzewa rozkochał w sobie trybuny na stadionie Widzewa, wieńcząc dobry występ przeciwko Stomilowi Olsztyn przepiękną bramką. 

Reklama

20-latek od swojego pierwszego meczu w czerwono-biało-czerwonych barwach imponuje wysokim poziomem wyszkolenia technicznego, odważnymi dryblingami oraz sercem wkładanym w walkę na murawie. Jego gol z 32. minuty zawodów przeciwko Stomilowi Olsztyn był prawdziwą ozdobą spotkania. 

– Z każdym meczem czuję się coraz lepiej, a dzisiejsza bramka przyniosła mi wiele radości. Wyczułem dobry moment na strzał i udało mi się trafić. Myślę, że ten gol doda mi jeszcze więcej pewności siebie  – powiedział Fundambu po zakończeniu meczu.

Reklama

Gra pomocnika spodobała się łódzkim kibicom, którzy po zakończeniu meczu gromkim skandowaniem nazwiska Kongijczyka podziękowali mu za występ.

– Słyszałem okrzyki kibiców i chciałem im bardzo podziękować za okazane wsparcie. W przeszłości grałem przy licznej publiczności w mojej ojczyźnie, ale doping fanów Widzewa jest wyjątkowy i bardzo głośny – stwierdził zawodnik.

„Fundi” jest ważnym ogniwem drużyny Enkeleida Dobiego, a na boisku widać, że odpowiada mu kombinacyjna gra i szybka wymiana podań. Umiejętności pomocnika dostrzegają również jego koledzy z zespołu, szukając go na boisku. 

Reklama

– Wszystko na razie przebiega świetnie i dobrze czuję się w drużynie.  Mam nadzieję, że w kolejnych meczach ponownie będę mógł pokazać swoje umiejętności – podsumował Merveille Fundambu.

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama