Reklama
Reklama

Grot Budowlani chcą przedłużyć swoje nadzieje na mistrzostwo Polski

Czas < 1 min czytania
Grot Budowlani chcą przedłużyć swoje nadzieje na mistrzostwo Polski

Przed siatkarkami Grot Budowlanych mecz o pozostanie w grze o mistrzostwo Polski (fot. Marian Zubrzycki)

Pierwszy mecz Grot Budowlanych w fazie play-off nie poszedł po ich myśli. Teraz rywalizacja przenosi się do Łodzi. W Sport Arenie siatkarki trenera Macieja Biernata muszą wygrać, jeśli chcą pozostać w grze o półfinał TauronLigi.

Reklama

Nieudany początek play-offów

W pierwszym meczu ćwierćfinału TauronLigi siatkarki Grot Budowlanych przegrały z IŁ Capital Legionovią Legionovo 0:3.

Chociaż sam wynik wskazuje na jednostronne widowisko, to wcale tak nie było. Zawodniczki trenera Biernata były bardzo blisko wygrania przede wszystkim drugiej partii, ale po grze na przewagi to gospodynie tamtego meczu wygrały 31:29. Pozostałe sety nie były tak wyrównane, ale nie można powiedzieć, by legionowianki zdominowały cały mecz.

Więcej o tym spotkaniu przeczytacie TUTAJ.

Reklama

Grot Budowlani – IŁ Capital Legionovia, czyli czas na rewanż

W rywalizacji do dwóch zwycięstw siatkarki Legionovii prowadzą 1:0, ale zawodniczki Grot Budowlanych na pewno nie odpuszczą. Chociaż nie będą faworytkami, to już w tym sezonie udowadniały, że potrafią postawić się wyżej notowanym zespołom.

Szczególnie, że łodzianki będą grały z „nożem na gardle”. Ich ewentualna porażka sprawi, że odpadną z rywalizacji o mistrzostwo Polski już w pierwszej rundzie play-off i zajmą co najwyżej piąte miejsce na koniec sezonu. Celem wciąż jest pierwsza czwórka, ale by tak pozostało, wygrana w niedzielnym meczu jest obligatoryjna.

Reklama

Bilety na mecz Grot Budowlani Łódź – IŁ Capital Legionovia Legionowo, w cenie 25 zł normalny i 15 zł ulgowy, będzie można zakupić przed meczem przy głównym wejściu (płatność tylko gotówką). Dzieci do szóstego roku życia wejdą na trybuny za darmo.

Reklama

Grot Budowlani Łódź – IŁ Capital Legionovia Legionowo
Niedziela, 10 kwietnia 2022, godz. 14:45
Sport Arena, al. Unii Lubelskiej 2, Łódź

CZYTAJ TAKŻE >>> Znamy termin pierwszych meczów PGE Skry w ćwierćfinale PlusLigi

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź

Dodaj komentarz

Reklama