Reklama
Reklama
Reklama

Grot Budowlani już w komplecie

Czas < 1 min czytania
Grot Budowlani już w komplecie

Błażej Krzyształowicz Grot Budowlani Łódź (fot. Marian Zubrzycki)

Pięć siatkarek Grot Budowlanych Łódź, które dotychczas przebywały na zgrupowaniu kadry narodowej, jest już w Łodzi. Za nami pierwsze zajęcia po powrocie.

Reklama

Od poniedziałku (3 sierpnia) do Justyny Kędziory, Anny Lewandowskiej, Małgorzaty Lisiak (z domu Śmieszek), Oliwii Michalak, Kornelii Moskwy i Eweliny Tobiasz dołączyły do treningów: Paulina Damaske, Monika Fedusio, Zuzanna Górecka i Maria Stenzel. 

Cała czwórka przebywała do tej pory na zgrupowaniu reprezentacji Polski, ale od dzisiaj będzie już przygotowywać się do ligowego sezonu pod okiem trenera Błażeja Krzyształowicza.

Reklama

W treningach będzie brała udział także kontuzjowana Julia Nowicka. Oczywiście z racji złamania lewego kciuka nie będzie wykonywała niektórych ćwiczeń, a jej plan treningowy będzie specjalnie dostosowany pod uraz. 21-letnia rozgrywająca powinna wrócić do pełni zdrowia w ciągu 2-3 tygodni. 

Zawodniczki Grot Budowlanych rozpoczęły poniedziałek od porannych zajęć na siłowni. Z kolei po południu trenowały w hali Łódź Sport Arena.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź

Dodaj komentarz

Reklama