Reklama
Reklama
Reklama

Grot Budowlani Łódź zamykają sprawę libero

Czas < 1 min czytania
Grot Budowlani Łódź zamykają sprawę libero

LODZ. 18.12.2021 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. GROT BUDOWLANI LODZ - #VOLLEYWROCLAW N/Z DARIA SKOMOROWSKA, ANA CLEGER FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Grot Budowlani Łódź mają komplet na pozycji libero

W poprzednim tygodniu czwarty zespół minionej kampnii TAURONLigi oznajmił, że jedna z lepszych libero w całej lidze zdecydowała się przedłużyć swoją umowę z Grot Budowlanymi Łódź. Mowa tutaj oczywiście o Justynie Łysiak.

Teraz niebiesko-biało-czerwoni poinformowali, że solidarnie ze swoją koleżanką na pozycji libero, nowy kontrakt z klubem podpisze także Daria Skomorowska

Niespełna 20-letnia zawodniczka dołączyła do zespołu przed rokiem, ale z uwagi, że na jej pozycji występuje już wspomniana Łysiak, ta nie miała łatwego zadania i na debiut czekała aż do 8. kolejki TAURONLigi. Wtedy Skomorowska wyszła w podstawowym składzie na mecz z Developresem Bella Dolina Rzeszów i z powodzeniem zastąpiła bardziej doświadczona koleżankę. Skomorowska otrzymała także powołanie do młodzieżowej reprezentacji Polski.

Reklama

CZYTAJ TEŻ>>>Młodość i fantazja dalej obecne na rozegraniu Grot Budowlanych Łódź

Młodsza z libero Grot Budowlanych w większości pełniła rolę zmienniczki Justyny Łysiak, ale Daria Skomorowska i tak uważa, że wyniosła z poprzedniego sezonu bardzo dużo, a w przyszłym liczy na jeszcze więcej:

To będzie mój drugi sezon w Grot Budowlanych. Bardzo się cieszę z faktu, że zostaję. Z poprzedniego sezonu wyniosłam bardzo wiele i liczę na to, że kolejny będzie jeszcze bardziej owocny – powiedziała Daria Skomorowska dla klubowej strony.

Prezes Grot Budowlanych, Marcin Chudzik podkreśla, że Daria Skomorowska to bardzo młoda siatkarka, która może zrobić wspaniałą karierę:

Daria jest utalentowaną zawodniczką młodego pokolenia. To bardzo ważne w perspektywie kolejnego sezonu, w którym zapowiada się dużo grania – skomentował prezes klubu, Marcin Chudzik.

Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani ŁódźsiatkówkaTAURONLiga

Dodaj komentarz

Reklama