Reklama
Reklama
Reklama

Henrik Ojamaa odchodzi z Widzewa Łódź! Nowe rozdanie, nowego zarządu

Czas < 1 min czytania
Henrik Ojamaa odchodzi z Widzewa Łódź! Nowe rozdanie, nowego zarządu

O tym, że będą czystki wiedział każdy. Listę piłkarzy, którzy do Widzewa nie pasują ma od kilku miesięcy każdy kibic. Dziś zarząd postanowił rozwiązać kontrakt z od dłuższego czasu mocno irytującym na boisku Henrikiem Ojamaa.

Reklama

Spadająca gwiadza

Ojamaa do Widzewa przychodził ze statusem gwiazdy. Kiedy 8 lutego, władze klubu z Piłsudskiego ogłosiły transfer Estończyka, fani byli wniebowzięci. Gość z przeszłością w Legii, Dundee FC, czy Go Ahead Eagles na trzecim poziomie rozgrywkowym w Polsce musiał być wzmocnieniem.

Reklama

Jakie zdziwienie zapanowało, wśród widzewskiej społeczności, gdy okazało się, że Ojamaa nie dojeżdża poziomem do i tak nie najlepiej spisującej się drużyny. W tym sezonie Estończyk wystąpił w czerwonym trykocie 10 razy, zbierając kiepskie oceny i nie notując żadnych liczb. Brak motywacji? Odcinanie kuponów? Tego się już nie dowiemy.

Odciążenie

6 stycznia w Radio Widzew Władysław Puchalski mówił o konieczności cięcia kosztów. Nie trzeba było długo czekać na pierwsze owoce jego słów. Ojamaa, którego kontrakt z Widzewem obowiązywał jeszcze przez pół roku został dziś wolnym zawodnikiem. W ten sposób drużyna z Piłsudskiego zaoszczędzi sumę sześciocyfrową. W kuluarach mówi się, że jego nowym pracodawcą ma być klub z jego rodzimej Estonii Flora Tallin.

To za pewne nie koniec przetasowań kadrowych w Widzewie. Kibicom pozostaje wierzyć, że działacze wiedzą co robią i wyselekcjonują więcej „zgniłych jabłek” z drużyny. Lista jest długa, ale tylko w ten sposób można uzdrowić zarówno finanse jak i pion sportowy Widzewa.

Reklama

Jako pierwszy o transferze Estończyka poinformował portal meczyki.pl

Piłka nożna

ojammarts widzew łódźWidzew

Dodaj komentarz

Reklama