Reklama
Reklama
Reklama

Hokeiści TME ŁKH wracają do ligowego grania

Czas < 1 min czytania
Hokeiści TME ŁKH wracają do ligowego grania

ŁÓDŹ. 07.11.2021 HOKEJ NA LODZIE TME ŁKH ŁÓDŹ - SMS TORUŃ FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Po świątecznej przerwie wznawia rozgrywki I liga hokeja, w której uczestniczy zespół TME ŁKH Łódź.

Reklama

W najbliższy weekend łodzianie będą gospodarzem dwóch meczów – w sobotę z MOSM-em Tychy i w niedzielę z ekipą KS Katowice Naprzód Janów. Początek obu spotkań, które rozegrane zostaną na lodowisku Bombonierka, czyli w hali im. Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz zaplanowano na godzinę godz. 17:15.

W konsekwencji wycofania się z rozgrywek drużyny Opole HK TME ŁKH jest obecnie na piątym miejscu w tabeli, mając podobnie jak Unia Oświęcim i Niedźwiadki Sanok po 25 punktów. O miejsca w play-off walczą także SMS Katowice (24) i MOSM Tychy (23). Szczególnie ważny jest więc mecz łodzian z zespołem z Tychów. Tabelę otwiera Polonia Bytom, która wyprzedza Naprzód, Sokoły Toruń i Zagłębie Sosnowiec.

Reklama

Po rozwiązaniu drużyny z Opola do TME ŁKH przyszło trzech jej zawodników, jest też nowy hokeista z Kazachstanu. Wzmocnienia mają pomóc drużynie, która z miesiąca na miesiąc gra coraz lepiej, a dobrą dyspozycję potwierdziła w meczach ligowych w listopadzie i w grudniu. W nowym roku łódzcy hokeiści chcą potwierdzić, że miejsce w play-off to minimum, na jakie ich stać w obecnym sezonie.

Pomoże im w tym na pewno doping kibiców, dlatego w imieniu będącego naszym partnerem klubu TME ŁKH Łódź serdecznie zapraszamy już w ten weekend do Bombonierki na wielkie sportowe emocje na lodzie.

TME ŁKH Łódź – MOSM Tychy / sobota 8 stycznia 2022 r., godz. 17:15

Reklama

TME ŁKH Łódź – KS Katowice Naprzód Janów / niedziela 9 stycznia 2022 r., godz. 17:15

Źródło: Wojciech Filipiak / informacja prasowa TME ŁKH Łódź

Reklama

Hokej

hokejTME ŁKHTME ŁKH Łódź

Dodaj komentarz

Reklama