Reklama
Reklama
Reklama

Ireneusz Mamrot o ŁKS-ie: „Potrzebujemy czasu.”

Czas < 1 min czytania
Ireneusz Mamrot o ŁKS-ie: „Potrzebujemy czasu.”

fot. ŁKS Łódź

Przed debiutem na al. Unii Ireneusz Mamrot, nowy trener ŁKS-u, opowiedział o swoim pomyśle na drużynę.

Reklama

Mamrot uważa, że ma odpowiednich wykonawców do gry na dwóch napastników. Mimo to nie planuje teraz decydować się na taki wariant. Gdyby jednak zaszła taka potrzeba, chciałby, żeby z Ricardinho grał albo Łukasz Sekulski, albo Piotr Janczukowicz. Brazylijczyk ma według trenera ten atut, że może cofnąć się po piłkę i próbować rozgrywać akcje ofensywne.

Mamrot docenił uniwersalność Macieja Wolskiego. Nie planuje zmieniać zawodnikowi pozycji, ale gdyby zmusiła go sytuacja wie, że może na niego liczyć na środku pomocy i skrzydle.

Reklama

Nowy trener ŁKS wprowadza swoją taktykę od pierwszego dnia, ale żeby przełożyło się to na mecz, drużyna potrzebuje więcej czasu. W tym tygodniu Mamrot nie skupiał się tylko na defensywie, rozłożył treningi równomiernie i wdrażał też nowe warianty w ofensywie.

Jeśli chodzi o kontuzjowanych, Adam Marciniak trenuje z drużyną i jest gotowy do gry. Niepewna jest sytuacja zdrowotna Ricardinho, o którego grze zadecyduje ostatni trening.

Mamrot nie lekceważy Zagłębia Sosnowiec, mimo że jest to ostatnia drużyna w tabeli pierwszej ligi. Docenia warsztat Kazimierza Moskala i uważa, że Zagłębie ma dużo jakościowych zawodników.

Reklama

Fot: ŁKS Łódź

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama