Reklama
Reklama
Reklama

Kibice ŁKS-u wspierają swój klub

Czas < 1 min czytania
Kibice ŁKS-u wspierają swój klub

fot. ŁKS Łódź / A.P.P.A.

ŁKS zbiera pieniądze z pomocą aplikacji Fortuna 1 Ligi. Kibicom udało się właśnie osiągnąć drugi cel. Teraz czas na trzeci.

Reklama

Wszystko za sprawą zbiórki prowadzonej z wykorzystaniem oficjalnej aplikacji mobilnej Fortuna 1 Ligi. Umożliwia ona zarejestrowanym użytkownikom wsparcie ulubionego klubu. Oprogramowanie pozwala na przekazanie części pieniędzy wydanych w ponad 1000 wybranych sklepów (zarówno stacjonarnych, jak i internetowych) na rzecz wybranej pierwszoligowej ekipy.

Dron, rehabilitacja, klubowe media

Kibicom ŁKS-u szybko udało się osiągnąć pierwszy cel zbiórki. Umożliwiło to zakup drona na potrzeby Akademii ŁKS. Dzięki niemu można m.in. rejestrować i przygotowywać materiały do analizy z treningów i meczów sparingowych.

Reklama

Teraz klub z al. Unii pochwalił się, że osiągnięty został także drugi cel. Oznacza to, że ŁKS wzbogaci się o dwa specjalistyczne stoły rehabilitacyjne sterowane elektronicznie o łącznej wartości ok. sześciu tysięcy złotych. Urządzenia mają być do dyspozycji zarówno piłkarzy pierwszej drużyny, jak i zawodników ekip młodzieżowych. Mają one usprawnić pracę fizjoterapeutów łódzkiego klubu, a także pomóc w szybszej rehabilitacji oraz regeneracji piłkarzy.

To jednak nie koniec internetowej akcji – ŁKS wyznaczył trzeci cel zbiórki. Jego osiągnięcie pozwoli na zakup sprzętu foto-wideo na rzecz klubowych mediów. Dzięki niemu ŁKS chce poprawić jakość zdjęć i filmów zamieszczanych w mediach społecznościowych.

Więcej informacji o aplikacji mobilnej Fortuna 1 Ligi można znaleźć na oficjalnej stronie rozgrywek.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama