Reklama
Reklama

Ile można zarobić na meczach łódzkich drużyn? Sprawdzamy w BETFAN

Czas 2 min czytania
Ile można zarobić na meczach łódzkich drużyn? Sprawdzamy w BETFAN

Ricardinho, Mikkel Rygaard i Adrian Klimczak Fot. Marian Zubrzycki

Wszystkie łódzkie drużyny muszą wygrać jeżeli chcą dalej liczyć się w walce o swoje cele. Na co warto postawić pieniądze w ich meczach?

Reklama

ŁKS – Zagłębie Sosnowiec – ŁKS wygra, ale obie drużyny strzelą gola – kurs 3.55

Mimo, że Zagłębie Sosnowiec zamyka tabelę pierwszej ligi należy pamiętać, że jest to drużyna, która gra dużo lepiej niż ich miejsce na to wskazuje. Wyjazdowy mecz w Sosnowcu był jednym z najtrudniejszych dla świetnie radzącego sobie na początku sezonu ŁKS. Dodatkowych emocji dodaje fakt, że w roli szkoleniowca Zagłębia zobaczymy Kazimierza Moskala, byłego trenera ŁKS, dla którego będzie to pierwszy powrót na al. Unii od momentu zwolnienia.

Stomil Olsztyn – Widzew – Widzew wygra 1:0 – kurs 4.80

O tym, że Stomil Olsztyn to poukładana drużyna przekonał się tydzień temu ŁKS, który mimo, że grał w przewadze jednego zawodnika przez 60 minut nie mógł znaleźć drogi do bramki drużyny z Warmii. Widzew jest dobrze poukładany w obronie, ale bardzo nieprzekonujący w ataku. Od derbów nie potrafi wykreować gola z gry. Łodzianie ten mecz wygrają, ale raczej nie będzie to pogrom.

Reklama

BKS Bielsko-Biała – ŁKS Commercecon – ŁKS wygra 3:2 – kurs 5.10

Mecze z Bielskiem to dla kibiców ŁKS przeżycia traumatyczne. Wiadomo, że łódzkie siatkarki mają dużo większe umiejętności od bielszczanek, a mimo gdy przychodzi do spotkania tych zespołów nieprawdopodobnie się męczą. ŁKS wygra, ale będzie to wygrana wymęczona.

Grot Budowlani – Chemik Police – Budowlane wygrają – kurs 4.55

Już w pierwszym meczu widać było, że gdyby siatkarkom Budowlanych nie brakowało sił mogłyby z Chemikiem wygrać. Teraz czas działa na ich korzyść i zespół Błażeja Krzyształowicza jest w stanie powalczyć o awans do półfinału.

Z postawionych 10 złotych można wygrać 3131.60

Reklama

Piłka nożnaTyper

Grot Budowlani ŁódźŁKS Commercecon ŁódźŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama