Reklama
Reklama

Jakub Romanowicz trenuje z ŁKS-em. Były trener ocenia

Czas < 1 min czytania
Jakub Romanowicz trenuje z ŁKS-em. Były trener ocenia

11.09.2020 LODZ, MINERSKA PILKA NOZNA ( FOOTBALL ) IV LIGA - MECZ (GAME) LKS LODZ II - KS ANDRESPOLIA NZ. JAKUB ROMANOWICZ FOTO RADOSLAW JOZWIAK / CYFRASPORT

Jakub Romanowicz trenuje z pierwszą drużyną ŁKS-u. Były trener łodzian wierzy, że skrzydłowy może stać się ważnym punktem zespołu.

Reklama

Jakub Romanowicz trenuje z pierwszą drużyną ŁKS-u. Skrzydłowy ma już za sobą debiut w pierwszej lidze. Dostał kwadrans podczas rozgrywanego w 2020 roku spotkania ŁKS-u z Arką Gdynia. Później wrócił do rezerw, w których radził sobie bardzo dobrze. W tym sezonie rozegrał 20 meczów, strzelił dwie bramki i cztery razy asystował. Chwaliło go wielu ekspertów, oglądających trzecioligowe spotkania młodych ełkaesiaków.

Romanowicz to przyszłość ŁKS-u

Trenerem, który przesunął Romanowicza do pierwszej drużyny był Wojciech Stawowy. – To świetny chłopak, doskonale ułożona lewa noga. Jest szybki i kreatywny. Sam chciałem stawiać na niego częściej, ale protokoły covidowe i szereg spraw organizacyjnych sprawiły, że za mojej kadencji zagrał tylko 15. minut. Trzymam kciuki. Jeżeli będzie dobrze prowadzony, ŁKS wychowa sobie kawał solidnego piłkarza – mówi Stawowy w rozmowie z Łódzkim Sportem. – Kuba Romanowicz i Mieszko Lorenc to przyszłość tej drużyny. Warto dbać również o Kelechukwu, bo to zawodnik z papierami na granie na wysokim poziomie – zakończył były trener ŁKS-u.

Reklama

fot: ŁKS

Reklama

Piłka nożna

Jakub RomanowiczŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama