Reklama
Reklama
Reklama

Jest jedna „czwórka”. A reszta? Oceny piłkarzy Widzewa

Czas 2 min czytania
Jest jedna „czwórka”. A reszta? Oceny piłkarzy Widzewa

Górnik Polkowice - Widzew Łódź/fot. Marcin Bryja, widzew.com

Widzew bezbramkowo zremisował z ostatnim w tabeli Górnikiem Polkowice. To strata dwóch punktów. Czy ktoś wypadł dobrze?

Reklama

Jakub Wrąbel – 3

Dopóki był na boisku, to nie miał za wiele pracy, bo gospodarze nie nacierali na bramkę Widzewa i ani razu w nią nie trafili. Interwencja Wrąbla tuż przed końcem pierwszej połowy, kiedy doznał kontuzji, była bardzo pechowa. Ale chyba powinien bardziej uważać. Urazu doznał przecież po zderzeniu z kolegą z drużyny.

Reklama

Patryk Stępiński – 2

Słaby występ i właściwie skopiujemy to przy kolejnych obrońcach i wahadłowych, którzy w obronie nie pomagali, jak należy. To nie do pomyślenia, by Górnik Polkowice, który wygrał w sezonie tylko jeden raz i strzelił tylko 17 goli, miał aż tyle bramkowych okazji.

Krystian Nowak – 2

Reklama

To nie do pomyślenia, by Górnik Polkowice, który wygrał w sezonie tylko jeden raz i strzelił tylko 17 goli, miał aż tyle bramkowych okazji.

Martin Kreuzriegler – 2

To nie do pomyślenia, by Górnik Polkowice, który wygrał w sezonie tylko jeden raz i strzelił tylko 17 goli, miał aż tyle bramkowych okazji.

Reklama

Paweł Zieliński – 2+

Irytuje nas Paweł Zieliński na boisku, bo zarówno w defensywnie, jak i ofensywnie nie daje drużynie tyle, ile powinien dawać. To typ piłkarza, który spisuje się dobrze, by partnerzy z drużyny grają dobrze. Gdy idzie słabo, on wtapia się w otoczenie.

Marek Hanousek – 3

Reklama

Dobry występ Czecha zwłaszcza w defensywie. On poniżej pewnego poziomu raczej nie schodzi. Zdarza mu się to może raz na 10 meczów. Teraz się starał, pomagał w defensywie i próbował pomóc w ofensywnie. Ale grać musi więcej piłkarzy.

Patryk Lipski – 2

Miał zastąpić Juliusza Letniowskiego. Kto pamięta, jak Letniowski grał na początku sezonu, ten wie, że Lipski go nie zastąpił. Bezbarwny występ. Trochę „Lipa”.

Reklama

Radosław Gołębiowski – 3-

Szarpał, próbował, wchodził w pojedynki jeden na jeden z rywalami. Ale to wszystko za mało i za słabo.

Kristoffer Normann Hansen – 3-

Reklama

Miał dwa, może trzy momenty, ale to o wiele za mało. Norweg z ekstraklasy Norwegii przychodził do Widzewa, by mu pomóc, a Normann Hansen nie pomaga. Słusznie zszedł z boiska po ponad godzinie gry.

Karol Danielak – 2+

Irytujący jest Danielak, oj irytujący… I bezproduktywny. Niby miał dwa strzały, co wyróżnia go na tle innych ofensywnych piłkarzy, ale pożytku z niego dużego nie było.

Bartłomiej Pawłowski – 2

Od czasu powrotu do Widzewa, to jego najgorszy występ. Może jednak powinien wrócić na skrzydło i pomóc któremuś ze środkowych napastników? Pod warunkiem, że trener Janusz Niedźwiedź takiego wystawi.

Konrad Reszka – 4

Jedyny piłkarz, którego można ocenić na plus. Reszka wszedł na boisko w sytuacji awaryjnej i swoje zadanie wypełnił. Brawo!

Daniel Villanueva – 2

Niczym się nie wyróżnił.

Bartosz Guzdek – 2-

Bardzo przykry zjazd Bartka, który jesienią momentami wręcz zachwycał.

Mateusz Michalski i Ernest Terpiłowski grali zbyt krótko, by ich ocenić.

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama