Reklama
Reklama
Reklama

Kapitan ŁKS-u: „Sytuacja w tabeli nie jest wcale taka zła”

Czas < 1 min czytania
Kapitan ŁKS-u: „Sytuacja w tabeli nie jest wcale taka zła”

fot. Marian Zubrzycki

Przed startem przygotowań do pierwszoligowej wiosny Maksymilian Rozwandowicz jest pełen optymizmu. „Myślę, że gdy złapiemy serię dobrych meczów wszystko powinno już być w porządku” – mówi kapitan ŁKS-u.

Reklama

W poniedziałek 10 stycznia piłkarze ŁKS-u spotkali się na boisku treningowym po raz pierwszy od ponad miesiąca. To ich najdłuższe wakacje od roku – latem przegrany baraż z Górnikiem Łęczna od pierwszego treningu w cyklu przygotowawczym do pierwszoligowej jesieni dzielił zaledwie tydzień. -Ta przerwa dużo nam dała – przyznaje kapitan ŁKS-u. -Wyjechaliśmy do rodzin, odpoczęliśmy od siebie i wróciliśmy naładowani pozytywną energią. Odpoczęliśmy po ciężkim roku i dzisiaj każdy z uśmiechem na twarzy przepracował pierwszy dzień przygotowań. Oby teraz tylko dopisywało nam zdrowie – powiedział.

Mamy dużo do roboty

Naładowane w pełni baterie będą ełkaesiakom bardzo potrzebne, bo żeby włączyć się do walki o awans będą musieli dać z siebie więcej niż sto procent. -Czeka nas trudna wiosna, mamy dużo do roboty. W tych piętnastu meczach, które pozostały do końca sezonu damy z siebie wszystko i wierzę, że zakończymy rundę happy endem, czyli awansem do Ekstraklasy – zapowiedział Rozwandowicz.

Reklama

Sytuacja w tabeli nie jest wcale taka zła

– W poprzednim sezonie najpierw wszystko wygrywaliśmy, a potem przyszło przeciętna runda wiosenna. Mam nadzieję, że tym razem ta przeciętna runda już za nami, a ta dobra – dopiero przed nami. Ostatnio w lidze nie układało się po naszej myśli, ale biorąc pod uwagę to, jak graliśmy nasza sytuacja w tabeli nie jest wcale aż taka zła. Myślę, że gdy złapiemy serię dobrych meczów wszystko powinno już być w porządku – zakończył kapitan ŁKS-u.

Piłka nożna

ŁKS ŁódźMaksymilian Rozwandowicz

Dodaj komentarz

Reklama