Reklama
Reklama

Kibice chcą się napić. Wraca widzewska whisky

Czas < 1 min czytania
Kibice chcą się napić. Wraca widzewska whisky

The Red One Whisky Widzew

Od piątku 21 stycznia w oficjalnym sklepie Widzewa znów do kupienia jest klubowa whisky.

Reklama

To już druga seria The Red One Whisky. Pierwsza partia trafiła do sklepu w grudniu. Było to 1910 butelek sygnowanych literą A, które rozeszły się w ciągu kilkunastu godzin.

Kibice chcieli pić więcej i więcej, dlatego klub zdecydował się na wykorzystanie zapisu w umowie z dystrybutorem i wypuszczenie drugiej, a zarazem ostatniej, serii The Red One Whisky. To znów  będzie 1910 butelek. Cena pojedynczej butelki wyniesie 99 zł, a w zestawie z pudełkiem i dwoma szklankami 179 zł.

Reklama

Widzewskie whisky od godziny 11

Trunek, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów czterokrotnego mistrza Polski, będzie dostępny w stacjonarnej siedzibie oficjalnego sklepu Widzewa i w sklepie internetowym od godz. 11 w piątek 21 stycznia aż do wyczerpania zapasów. Widzew przypomina, że w przypadku zakupów przez internet możliwy jest jedynie odbiór osobisty w sklepie przy al. Piłsudskiego 138.

Widzew zdradził też, że już niebawem na bazie marki The Red One zostanie przygotowana zupełnie nowa odsłona widzewskiej whisky. Nowy produkt będzie różnił się od poprzednika szatą graficzną, butelką, a także zawartością. Szczegóły na jego temat zostaną podane niebawem.

Reklama
Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama