Reklama
Reklama

Kibice ŁKS-u mogą szykować się na otwarcie stadionu!

Czas < 1 min czytania
Kibice ŁKS-u mogą szykować się na otwarcie stadionu!

LODZ.23.10.2021 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - POLSKIE PRZETWORY PALAC BYDGOSZCZ N/Z KIBICE FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Wszystko gotowe! Jeżeli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego stadion ŁKS-u zostanie otwarty w planowanym terminie.

Reklama

A jednak! Wszystko wskazuje na to, że do otwarcia stadionu imienia Władysława Króla dojdzie w planowanym terminie. –  Musimy czekać na decyzje organów, które opiniują obiekt do imprezy masowej. Mam nadzieję, że niedługo będę wiedział więcej. Pani prezydent chce podjąć dość konkretne kroki. – mówił niedawno Tomasz Salski, właściciel ŁKS-u.

Poprawki dokonane

Według naszych informacji, drobne korekty, które zostały dokonany kilka dni temu, pozwolą otworzyć obiekt w planowanymi terminie.

Reklama

– Policja przeprowadzała odbiory, stosujemy się do ich uwag, ale wszystko powinno być w porządku. Myślę, że uda się otworzyć stadion 22 kwietnia – powiedział Łódzkiemu Sportowi, Karol Sakosik, rzecznik MAKiS-u. Co dokładnie zmieniono? Chodzi o płot oddzielający sektory, tak żeby kibice nie mogli przechodzić między nimi.

– Żeby otworzyć stadion potrzebne są nieduże poprawki. Nie wiemy, czy zdążymy, niedługo będziemy rozmawiali z panią prezydent – zapowiadał w środę Salski.

Sakosik uspokaja sytuację. – Odbyły się spotkania klubu z miastem i nie martwiłbym się, że data otwarcia jest zagrożona – mówi rzecznik MAKiS-u. Według naszych informacji została już nawet złożona prośba o pozwolenie na organizację imprezy masowej.

Wielka impreza 22 kwietnia w Łodzi

W przyszłym tygodniu Urząd Miasta Łodzi planuje zorganizować konferencję, na której wraz z klubem przedstawi plany związane z otwarciem stadionu, ale kibice ŁKS-u spokojnie mogą rezerwować czas na 22 kwietnia, godzinę 20:30. Wtedy ich ulubieńcy zagrają z Chrobrym Głogów, oraz odbędzie się uroczyste otwarcie pozostałych trybun.

– Mamy zamiar zaproponować formułę otwarcia, w której będzie nie tylko mecz, ale też koncert kilku znanych osób. Chciałbym, żeby to było święto rodzinne, którego puentą będzie mecz piłkarski – zapowiedział Salski.

Reklama

Kibice ŁKS-u szykujcie się na 22 kwietnia, godzinę 20:30

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama