Reklama
Reklama

Kibice Widzewa na derbach. „Wykorzystalibyśmy kilkanaście tysięcy biletów”

Czas < 1 min czytania
Kibice Widzewa na derbach. „Wykorzystalibyśmy kilkanaście tysięcy biletów”

LODZ. 24.09.2921 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA WIDZEW LODZ - SKRA CZESTOCHOWA. N/Z szaliki, kibice FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Bilety dla kibiców Widzewa na derby Łodzi rozeszły się błyskawicznie - poinformował rzecznik prasowy klubu z al. Piłsudskiego.

Reklama

We wtorek 3 maja o godzinie 18 na Stadionie Króla rozegrane zostaną 68. derby Łodzi. W większości obiekt wypełnią oczywiście fani gospodarzy, ale kibice Widzewa – tak jak jesienią ŁKS-u – też będą na derbach. Klub ze wschodniej części miasta dostał 907 biletów. Najpewniej sympatycy Widzewa przejdą na stadion rywala w pochodzie. To już tradycja derbów.

CZYTAJ TEŻ: Kibice Widzewa poprawili Rocky’go. Bartłomiej Pawłowski: „Top”

Reklama

Jak poinformował w piątek rzecznik prasowy klubu Marcin Tarociński, Widzew dostał już bilety od ŁKS-u i też już się rozeszły. – Stało się to błyskawicznie. Nie mam wątpliwości, że gdybyśmy dostali kilkanaście tysięcy biletów, to też byśmy je wykorzystali – powiedział.  

Tarociński zapewnił, że wszystkie formalności związane z obecnością kibiców na stadionie przy al. Unii zostaną dopełnione. – Przekazaliśmy listę kibiców, którzy wybierają się na derby. Za ze swojej strony, tak samo jak trener Janusz Niedźwiedź, liczę, że ta grupa pokaże się z jak najlepszej strony i pokaże, jaki klub reprezentuje. Na pewno nasi kibice dobrze dadzą sobie radę, będą słyszalni.

Reklama

I dodał: – Oby to było świetne widowisko, a kibice dołożyli się do tego w maksymalnym stopniu. Liczymy, że wszystko odbędzie się zgodnie z obowiązującymi przepisami, że będzie to święto łódzkiej piłki, bez żadnych ekscesów.

Reklama

– Najważniejsze, że nasi kibice będą na syadionie i na pewno będzie ich słychać – to z kolei słowa trenera Niedźwiedzia. – Świetnie nas wspierali na ostatnim wyjazdowym meczu z Jastrzębiem. Czapki z głów. Do 95 minuty byli z nami i wierzyli do końca. Tak samo będzie teraz.

Piłka nożna

derby ŁodziWidzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama