Kiedy piłkarze Widzewa rozpoczną przygotowania?

Trening Widzewa (fot. widzew.com)

Reklama
Czas < 1 min czytania

Pierwszy trening po urlopach zaplanowano jeszcze we czerwcu.

W ostatnią niedzielę Widzew zakończył rozgrywki Fortuna 1. Ligi. W tej chwili piłkarze mają wolne i odpoczywają po trudach sezonu. Przed nimi jeszcze trochę wolnego.

Według nieoficjalnych jeszcze informacji pierwszy trening po przerwie zaplanowano na 28 czerwca w poniedziałek. Oczywiście możliwe są jeszcze korekty, bo drużyna czeka na nowego trenera. Ma nim być Janusz Niedźwiedź, który na razie sam odpoczywa.

Reklama

Nowy trener ma przyjść do Widzewa razem z jednym asystentem. W klubie zostaje trener bramkarzy Andrzej Woźniak. Odchodzą na pewno Marcin Broniszewski i Tomasz Włodarek, a ważą się losy Kamila Migdała i kierownika Marcina Pipczyńskiego, ale możliwe, że oni zostaną w sztabie. Widzew szuka też nowego fizjoterapeuty.

Oczywiście poszukiwani są też nowi piłkarze, bo z zespołu odchodzi kilkunastu zawodników, na czele z Marcinem Robakiem. Trwają rozmowy z nowymi widzewiakami.

Start rozgrywek w Fortuna 1. Lidze zaplanowano na 31 lipca – 1 sierpnia. Piłkarze Widzewa będą mieć więc miesiąc na przygotowania.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz