Reklama
Reklama

Klasyk Plus Ligi. PGE Skra Bełchatów zagra z Resovią

Czas < 1 min czytania
Klasyk Plus Ligi. PGE Skra Bełchatów zagra z Resovią

Damian Schulz (w środku) zdobył w meczu z Neftochimikiem aż 8 punktów po asach Fot. skra.pl

Te spotkania od zawsze elektryzują kibiców siatkówki. PGE Skra Bełchatów zagra z Asseco Resovią.

Reklama

Mecze PGE Skry Bełchatów z Asseco Resovią nazywane są siatkarskimi derbami Polski. Przez wiele lat spotkania te decydowały o mistrzostwie Plus Ligi. – Musimy ustabilizować swoją grę, bo potrafimy grać na fajnym, wysokim poziomie, ale też przytrafiają nam się te gorsze serie. Jak to wyeliminujemy, będziemy groźnym przeciwnikiem dla każdego – powiedział przed spotkaniem z Resovią, Kacper Piechocki, siatkarz PGE Skry. Bełchatowianie z Resovią zagrają w sobotę o 14:45. Na co warto postawić w tym emocjonującym meczu?

PGE Skra Bełchatów wygra – kurs 2.26

PGE Skra w tym sezonie wygrała z Resovią w lidze, ale przegrała w Pucharze Polski. Bełchatowianie na pewno będą chcieli zrewanżować się za porażkę, którą ponieśli 26. stycznia. Od tamtego meczu minął prawie miesiąc, a drużyna z Bełchatowa wygrała wszystkie spotkania, które odbyły się po nim. Resovii przydarzyła się wpadka, bo przegrała z dużo słabszym Treflem Gdańsk.

Reklama

Zakład w BETFAN można postawić tutaj

Zwycięzca pierwszego seta i całego meczu PGE Skra – kurs 3.1

W pięciu z ostatnich ośmiu meczów, kiedy PGE Skra wygrywała pierwszego seta, wygrywała całe spotkanie. Nawet w przegranym 1:3 pucharowym pojedynku z Resovią, zespół z Bełchatowa wygrał pierwszą partię. Statystyki są za Skrą, jeżeli drużyna zagra na miarę potencjału, bez problemu gładko poradzi sobie z Resovią.

Reklama

Zakład w Noblebet można postawić tutaj

Reklama

SiatkówkaTyper

PGE Skra Bełchatów

Dodaj komentarz

Reklama