Kolejne pożegnanie z ŁKS-em. Tym razem odchodzi libero

Anna Korabiec (fot. ŁKS Commercecon Łódź)

Reklama


Czas < 1 min czytania

Przedłużenia kontraktów przeplatają się z powitaniami, ale także z pożegnaniami. ŁKS Commercecon ogłosił, że w biało-czerwono-białych barwach nie będzie już występować Anna Korabiec.

Anna Korabiec dołączyła do Łódzkich Wiewiór w 2018 roku razem z Klaudią Alagierską. W swojej karierze reprezentowała m.in. Budowlanych Toruń, KS Pałac Bydgoszcz i DPD Legionovię Legionowo. Jednak pierwsze medale w seniorskiej siatkówce przyniosła jej gra w ŁKS-ie Commercecon Łódź. 

Nic dziwnego, że dwa lata spędzone w Łodzi będzie wspominać bardzo dobrze.

Reklama

– Te dwa sezony, nawet nie patrząc na medale, były dla mnie najlepszymi w karierze seniorskiej – podkreśliła. – Czułam, że rozwinęłam się jako siatkarka. Dodatkowo czerpałam ogromną przyjemność z grania dla takich kibiców. Dzięki temu też te medale będą dla mnie wyjątkowe.

Przypomnijmy, że w mistrzowskim sezonie 2018/2019 Anna Korabiec zajęła drugie miejsce w rankingu przyjmujących Ligi Siatkówki Kobiet. W tym roku na 48 sklasyfikowanych zawodniczek uplasowała się na 6. pozycji. Wraz z Krysią Strasz stanowiły świetny duet, często wymieniając się na boisku.

Anna Korabiec nie chciała zdradzić, gdzie będzie kontynuować swoją karierę. Odpowiadając na to pytanie, była bardzo tajemnicza.

Reklama

– Mogę zdradzić tyle, że będzie to zaskoczenie skomentowała była już siatkarka ŁKS-u Commercecon.

fot. ŁKS Commercecon Łódź

Siatkówka

ŁKS Commercecon ŁódźŁKS Łódź

Reklama

Dodaj komentarz