Reklama
Reklama

Kolejne trzy punkty Budowlanych. Łatwe zwycięstwo we Wrocławiu

Czas < 1 min czytania
Kolejne trzy punkty Budowlanych. Łatwe zwycięstwo we Wrocławiu

Siatkarki Budowlanych pokonały na wyjeździe zespół #Volleya i wzbogaciły się o trzy punkty. Łodzianki tylko w pierwszym secie miały problemy z drużyną z Wrocławia.

Reklama

Pierwszy set rozpoczął się od prowadzenia łodzianek. Nieźle prezentowały się Julia Twardowska i Małgorzata Śmieszek. To jednak gospodynie w końcówce partii niespodziewanie objęły prowadzenie. Sytuację opanowała świetnymi zagrywkami Anastazja Kraiduba i to Budowlane cieszyły się ze zwycięstwa.

Kolejne sety nie były już tak zacięte. W drugiej odsłonie łodzianki szybko objęły prowadzenie (7:2). Choć wrocławianki ambitną postawą zdołały zmniejszyć nieco straty, to na wygranie seta było za mało. W końcówce ponownie wyróżniła się Kraiduba, którą wspierała Twardowska.

Reklama

Budowlane trzeciego seta rozpoczęły od prowadzenia 4:0. Gospodynie, grając bardzo nierówno, nie były w stanie nawiązać wyrównanej walki. Nie do zatrzymania była przede wszystkim Kraiduba, a także świetnie spisująca się na zagrywce Śmieszek. Łodzianki wygrały do 18, a cały mecz w trzech setach.

#VolleyWrocław – Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 20:25, 18:25)

Budowlani: Julia Nowicka, Julia Twardowska, Małgorzata Śmieszek, Anastazja Kraiduba, Agata Babicz, Jarosława Pencova – Maria Stenzel (libero, Anna Bączyńska.

Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź

Dodaj komentarz

Reklama