Reklama
Reklama
Reklama

Kolejni piłkarze na testach w Widzewie

Czas < 1 min czytania
Kolejni piłkarze na testach w Widzewie

Trening piłkarzy Widzewa/widzew.com

Reklama

Grupa młodych piłkarzy trenuje z Widzewem.

Reklama

Piłkarze czerwono-biało-czerwonych rozpoczynają drugi tydzień przygotowań do nowego sezonu. Od poniedziałku treningi z Widzewem rozpoczyna nowa grupa młodych piłkarzy.

To dwaj bramkarze: 19-letni Paweł Szajewski, który poprzedni sezon spędził w III-ligowym Ursusie Warszawa oraz 18-letni Maksymilian Ciołek, golkiper Orląt Radzyń Podlaski.

Reklama

Trenerzy obserwować też będą na zajęciach 20-letniego pomocnika: Mateusza  Piotrowskiego (poprzednio Pogoń Siedlce) i Klaudiusza Krasę (w minionym sezonie Olimpia Elbląg) oraz 18-letniego Doriana Krakowskiego (poprzednio Polonia-Stal Świdnica).

Wciąż z zespołem trenują Dawid Brzozowski i Kacper Karasek, którzy ćwiczyli z Widzewem już w zeszłym tygodniu.

W poniedziałkowych zajęciach udział bierze również 19-letni pomocnik Bartłomiej Eizenchart, występujący ostatnio w Górniku Zabrze.

Reklama

W poniedziałek łodzianie będą trenować raz, we wtorek – dwukrotnie. W środę rozegrają pierwszy latem mecz kontrolny z Wisłą Płock. W czwartek z kolei w planach są dwa treningi, w piątek jeden. W sobotę zespół wyjedzie na zgrupowanie do Woli Chorzelowskiej, a w drodze zagra sparing z Koroną Kielce.

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama