Reklama
Reklama

Niechciany w Widzewie piłkarz trafi do GKS Bełchatów

Czas < 1 min czytania
Niechciany w Widzewie piłkarz trafi do GKS Bełchatów

Caique zagrał w ostatnim meczu Widzewa Fot. Marian Zubrzycki

Wśród zawodników testowanych przez GKS Bełchatów jest niechciany w Widzewie Caique.

Reklama

Po spadku z Fortuna 1. Ligi w GKS Bełchatów doszło do kadrowego trzęsienia ziemi. Z klubem pożegnał się trener Marcin Węglewski i aż 15 zawodników (pisaliśmy o tym tutaj). W drugiej lidze drużynę poprowadzi Patryk Rachwał, od lat związany z bełchatowskim klubem jako piłkarz, a później szkoleniowiec.

Rachwał, dla którego będzie to pierwsza samodzielna praca w centralnych rozgrywkach, musi szybko zbudować nowy zespół, bo 31 lipca zaczyna się nowy sezon. GKS w pierwszej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Puławy. Na testach w Bełchatowie przebywa kilku zawodników, z których najbardziej znany jest Caique. Brazylijczyk w sobotę dowiedział się, że nie może liczyć na pozostanie w Widzewie, do którego był wypożyczony zimą. Trener Janusz Niedźwiedź obserwował go przez tydzień, ale decyzja była negatywna dla 23-letniego stopera. Teraz będzie musiał przekonać do siebie trenera GKS Bełchatów.

Reklama

Oprócz byłego piłkarza Widzewa na testach przebywają jeszcze Szymon Sołtysiński z Sokoła Aleksandrów, Adrian Bielka z Korony Kielce, Mikołaj Gabor z Olimpii Grudziądz), Kamil Banaczek z Piasta Żmigród) i Sebastian Rak z Victorii Sulejówek. Do kadry mają zostać włączeni zawodnicy z rezerw.

Piłka nożna

CaiqueGKS BełchatówWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama