Komplet rozgrywających w ekipie Budowlanych. Co dalej?

Julia Nowicka Grot Budowlani Łódź (fot. Marian Zubrzycki)

Reklama

Czas < 1 min czytania

Urodzona 21 października 1998 roku, absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Szczyrku, Julia Nowicka, spędzi kolejny sezon w barwach Grot Budowlanych Łódź.

Reklama

Młoda, ale już doświadczona rozgrywająca ma na swoim koncie wicemistrzostwo Polski Juniorek z 2007 oraz tytuł najlepiej rozgrywającej tego turnieju. Wraz z reprezentacją Polski seniorek wygrała Volley Masters Montreux 2019 oraz wywalczyła awans do Final Six Ligi Narodów Kobiet. 

Julka jest głodna sukcesów w seniorskiej siatkówce. 

– Koronawirus pokrzyżował wielu osobom plany, bardzo chcę mieć medal w polskiej lidze, na pewno nie ja jedna i wierzę, że w zespole Grot Budowlanych to marzenie jest bardzo realne do spełnienia i każdy z nas mierzy wysoko. Dlatego cieszę się, że zostaję, bo wiem, że nasz cel jest wspólny i po niedokończonym sezonie apetyt jest jeszcze większy – powiedziała Julia Nowicka.

Reklama

– Julka dołączyła do naszego zespołu w 2019 roku. To będzie drugi sezon tej zawodniczki w koszulce Grot Budowlanych. Bardzo się cieszę, że przedłużyliśmy kontrakt, mamy wspólny cel i wizje. Julia jest zawodniczką, która cały czas się rozwija i w niedługim czasie powinna zostać czołową polską rozgrywającą – dodaje prezes klubu, Marcin Chudzik.

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2020/2021:
Atakujące:
Rozgrywające: Julia Nowicka, Ewelina Tobiasz.
Środkowe: Małgorzata Śmieszek
Przyjmujące: Paulina Damaske
Libero:

Reklama

Odchodzą: Paulina Bałdyga, Julia Twardowska

fot. Marian Zubrzycki

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź

Reklama

Dodaj komentarz