Reklama
Reklama
Reklama

Koniec sezonu dla prawego obrońcy ŁKS

Czas < 1 min czytania
Koniec sezonu dla prawego obrońcy ŁKS

27.11.2020, LECZNA, STADION GKS GORNIK LECZNA PILKA NOZNA (FOOTBALL) FORTUNA 1 LIGA PILKARSKA (FORTUNA FIRST POLISH LEAGUE) SEZON 2020/2021 MECZ (GAME) GORNIK LECZNA - LKS LODZ NZ LKS SMUTEK PORAZKA KAMIL DANKOWSKI, JAKUB TOSIK FOTO LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT

Kontuzje nie opuszczają ŁKS. Kamil Dankowski nie zagra do końca sezonu.

Reklama

Prawy obrońca kontuzji nabawił się przed meczem z Sandecją Nowy Sącz, w którym i tak nie mógł wystąpić, bo pauzował za kartki. Lekarze zdiagnozowali u niego ciężki uraz stopy. Na ten moment wydaje się, że piłkarz nie zdąży wyleczyć urazu do końca sezonu.

ŁKS ma na tej pozycji większy komfort niż w przypadku napastników. Gotowi do gry są Maciej Wolski i Tomasz Nawotka. Ten pierwszy po świetnie rundzie jesiennej, wiosną zawodzi. Na prawą obronę szykowany był pozyskany latem Marcel Wszołek. Młodzieżowiec stracił cały sezon, bo na jednym z pierwszych treningów zerwał więzadła. Fizjoterapeuci klubowi na zimowym zgrupowaniu w Side oceniali, że pierwsze minuty meczowe powinien dostać na przełomie kwietnia z marcem, więc są szanse, że i jego zobaczymy niedługo na boisku.

Reklama

Na ten moment w ŁKS kontuzje leczą Ricardinho, Samuel Corral, Łukasz Sekulski, Marcel Wszołek, Kamil Dankowski. Przerwę w treningach ma też zmagający się z koronawirusem Dragolijub Srnić.

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama