Reklama
Reklama

Kontuzja Mateusza Michalskiego poważniejsza

Czas < 1 min czytania
Kontuzja Mateusza Michalskiego poważniejsza

LODZ. 28.06.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. PIERWSZY TRENING PILKARZY WIDZEWA LODZ PRZED SEZONEM 2021/2022 N/Z MATEUSZ MICHALSKI FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Uraz Mateusza Michalskiego okazał się poważniejszy niż przewidywano. Nie wiadomo, czy poleci z zespołem do Turcji.

Reklama

Michalski doznał urazu stopy w sparingu z Siarką Tarnobrzeg. Od początku klub informował, że nie jest to poważna kontuzja, więc 30-latek szybko wróci do treningów. Niestety tak się nie stało. Opuścił już sparingi z Unionem Berlin i Ruchem Chorzów. I wygląda na to, że nie zagra w kolejnych zaplanowanych na ten tydzień.

– Kontuzja Mateusza okazała się poważniejsza, niż przypuszczano na początku. I dlatego nie zobaczymy go w tym tygodniu na treningach. Robimy wszystko, by mógł lecieć z nami do Turcji.

Reklama
Janusz Niedźwiedź

Widzew leci na zgrupowanie 8 lutego, więc jeszcze trochę czasu jest.

Wciąż nie wiadomo na pewno, co dalej z Juliuszem Letniowskim, który ma problemy zdrowotne. Piłkarz został już zdiagnozowany – to zapalenie spojenia łonowego, ale klub chciał to potwierdzić u kolejnych specjalistów. – 3 lutego Julek ma zagraniczną konsultację. Już trzecią. Chcemy być pewni, czy ta diagnoza jest dobra i czy można go leczyć też w innych sposób – mówi trener Widzewa.

Reklama

Z kolei już w poniedziałek, a najpóźniej we wtorek, do treningów wrócić ma Tomasz Dejewski, który nie ćwiczy od początku przygotowań.

Reklama

Piłka nożna

Mateusz MichalskiWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama