Reklama
Reklama
Reklama

Trener ŁKS-u Commercecon odsunięty od prowadzenia drużyny

Czas < 1 min czytania
Trener ŁKS-u Commercecon odsunięty od prowadzenia drużyny

LODZ. 16.01.2022 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE. N/Z MICHAL MASEK FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Reklama

W ŁKS-ie Commercecon nadszedł czas na zmianę trenera?

Reklama

W rozmowie z Onetem, Katarzyna Sielicka, dyrektor sportowa ŁKS-u Commercecon, potwierdziła, że trener Michał Masek, został odsunięty od prowadzenia drużyny. – Na ten moment mogę powiedzieć, że prezes odsunął trenera od treningów i teraz rozmawia z nim i jego agentem – powiedziała Sielicka.

Szkoleniowiec nie poprowadził brązowych medalistek Tauron Ligi w pucharowym spotkaniu z Developresem Rzeszów i nie pojedzie do Zagrzebia na rewanżowy mecz w Pucharze CEV. Jego rolę przejął Michał Cichy, do tej pory asystent. Pod jego wodzą, łodzianki przegrały z drużyną z Rzeszowa 1:3. Cichy wprowadził kilka zmian. Po raz pierwszy w tym sezonie jako atakująca zagrała Veronica Jones-Perry. Amerykanka, która do tej pory występowała jako przyjmująca, w meczu z Developresem zdobyła 27 punktów.

Reklama

Władze ŁKS-u Commercecon straciły cierpliwość do Słowaka, bo zespół budowany był z myślą o złotym medalu Tauron Ligi i finale Pucharu CEV. Tymczasem pod wodzą Maska łodziankom zdarzyło się kilka bardzo poważnych wpadek. Oprócz przegranego w dziwnych okolicznościach meczu z Mladostią Zagrzeb, ełkaesianki dały się pokonać Volleyowi Wrocław i MKS-owi Kalisz. Nawet w wielu wygranych spotkaniach gra pozostawiała sporo do życzenia.

Maskowi nie można odbierać zasług, bo to z nim na ławce trenerskiej łodzianki zdobyły mistrzostwo Polski, oraz srebrny i brązowy medal Tauron Ligi.

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama