Reklama
Reklama
Reklama

Kontuzja w Budowlanych. Rozgrywająca złamała palec

Czas < 1 min czytania
Kontuzja w Budowlanych. Rozgrywająca złamała palec

Julia Nowicka Grot Budowlani Łódź (fot. Marian Zubrzycki)

Rozgrywająca Grot Budowlanych Łódź, Julia Nowicka, obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Szczyrku. To właśnie tam zawodniczka łódzkiej ekipy doznała kontuzji łamiąc sobie palec.

Reklama

– Środowy poranek nie należał do najprzyjemniejszych. Ze Szczyrku dotarła do mnie wiadomość o kontuzji Julii Nowickiej. Jest to zawodniczka z bardzo silnym charakterem i wierzę, że szybko wróci do gry. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak trzymać za to mocno kciuki i życzyć jej zdrowia – powiedział prezes, Marcin Chudzik.

– Niestety złamałam kciuka lewej dłoni. Jestem bardzo zła, bo ta kontuzja wykluczy mnie z odbijania piłki. Na szczęście mogę robić siłownie i treningi funkcjonalne, które pozwolą mi zachować to, co wypracowałam przez okres kadrowy. Staram się być dobrej myśli i zrobię wszystko żeby wrócić na parkiet jak najszybciej – powiedziała Julia Nowicka.

Reklama

Uraz wyklucza Julię z gry na okres 4 tygodni. To oznacza, że uraz wykluczy 21-letnią zawodniczkę z udziału w dwóch meczach towarzyskich reprezentacji – ze Szwajcarią 28 i 29 lipca w Łodzi.

Selekcjoner Jacek Nawrocki wkrótce ma ogłosić nazwisko rozgrywającej, która dołączy do kadry.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź

Dodaj komentarz

Reklama