ŁKS Commercecon pauzuje, Grot Budowlani trenują dalej

LODZ. 22.01.2020 SIATKOWKA KOBIET. LIGA MISTRZOW. BUDOWLANI LODZ - FERENBAHCE OPET STAMBUL MARIE KELSEY ROBINSON, ANASTASIIA KRAIBUDA, MALGORZATA SMIESZEK FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM

Reklama

Czas < 1 min czytania

Przypadek COVID-19 w ekipie ŁKS-u Commercecon sprawił, że zespół musiał zrezygnować z treningów w hali przynajmniej na tydzień. W innej sytuacji jest ekipa Grot Budowlanych, która może normalnie trenować.

Na swojej oficjalnej stronie Budowlani poinformowali o braku stwierdzonych zakażeń koronawirusem w zespole.

Reklama

W związku z komunikatem drugiej siatkarskiej drużyny z Łodzi, z którą dzielimy halę treningową Sport Arenę, pragniemy poinformować, że w naszym klubie nie odnotowano wyniku pozytywnego na obecność COVID-19 – czytamy na budowlanilodz.pl.

– Gdy dowiedzieliśmy się o tym, że w ŁKS Commercecon Łódź jedna z zawodniczek jest zarażona koronawirusem, to natychmiast podjęliśmy działania w naszym klubie. Dziś mogę Państwa poinformować, że siatkarki Grot Budowlanych Łódź są zdrowe i na ten moment nic nie zakłóci ich przygotowań do rozgrywek PreZero Grand Prix LSK – powiedział prezes klubu, Marcin Chudzik.

Reklama

Warto dodać, że Łódź Sport Arena także jest już do dyspozycji siatkarek. Hala została zdezynfekowana, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by ekipa Grot Budowlanych normalnie przygotowywała się do nowego sezonu oraz rozgrywek PreZero Grand Prix LSK.

– Dziś przeprowadziliśmy normalny trening, a wszystko dzięki pracownikom oraz osobie zarządzającej halą. Serdecznie dziękuję za profesjonalne, fachowe i szybkie działanie. Wszyscy zachowujemy wszelkie środki ostrożności i pracujemy dalej – dodał Marcin Chudzik.

Reklama
https://www.facebook.com/sportarena.lodz/posts/2952228961566936

fot. Marian Zubrzycki

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź

Reklama

Dodaj komentarz