„Krysia, jesteśmy z Tobą!” Kibice ŁKS-u Commercecon wspierają swoją libero

Reklama

Czas < 1 min czytania

Kibice ŁKS-u Commercecon po raz kolejny udowadniają, że wspierają zawodniczki swojego ukochanego klubu nie tylko przy okazji sukcesów, ale także, gdy przychodzą trudniejsze chwile. Sympatycy biało-czerwono-białych zorganizowali akcję wsparcia kontuzjowanej Krystyny Strasz.

Reklama

Przypomnijmy, że Krystyna Strasz nabawiła się urazu w ubiegłą środę, podczas treningu przed starciem z E.LECLERC MOYA Radomką Radom. Libero ŁKS-u Commercecon uderzyła głową o kolano jednej ze swoich klubowych koleżanek. Efektem był uraz kości jarzmowej, który zmusi 33-letnią zawodniczkę do poddania się zabiegowi i wyłączy ją z gry na kilka tygodni.

W tej trudnej sytuacji kibice ŁKS-u Commercecon zorganizowali akcję wsparcia dla zawodniczki. Przygotowali specjalny kolaż i film, na które złożyło się ponad sto zdjęć. Kibice ŁKS-u Commercecon przywdziewają na nich klubowe barwy, trzymając w dłoniach kartki z napisami „Krysia, jesteśmy z Tobą!”.

Grafika złożona ze zdjęć kibiców została opublikowana przez klub z al. Unii na Facebooku. Obok licznych głosów kibiców życzących Krystynie Strasz szybkiego powrotu do zdrowia możemy także przeczytać pod nią komentarz samej zawodniczki. –Najlepsi kibice na świecie! – napisała.

Reklama

My także przyłączamy się do tych życzeń i mamy nadzieję, że już wkrótce ponownie zobaczymy Krystynę Strasz na parkiecie!

fot. ŁKS Commercecon Łódź

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Reklama

Dodaj komentarz