Reklama
Reklama
Reklama

Kto nowym trenerem ŁKS-u? Decyzja zapadła

Czas < 1 min czytania
Kto nowym trenerem ŁKS-u? Decyzja zapadła

fot. ŁKS Łódź

ŁKS ma nowego trenera. Decyzja o jego zatrudnieniu już zapadła, a główny zainteresowany pracuje już nad skompletowaniem kadry na przyszły sezon. Kiedy poznamy oficjalnie jego nazwisko?

Podczas niedzielnego programu nadawanego na żywo na antenie ŁKS TV właściciel klubu z al. Unii, Tomasz Salski oraz doradca zarządu klubu ds. marketingu, Jakub Olkiewicz potwierdzili, że zapadła już decyzja dotycząca nazwiska nowego trenera „Rycerzy Wiosny”. -Decyzja w sprawie trenera zapadła, ale dopóki nie będzie on tutaj z nami nie możemy oficjalnie ogłosić jego nazwiska. Musimy poprosić kibiców jeszcze o chwilę cierpliwości do momentu, aż oficjalnie zaprezentujemy naszego nowego-starego trenera – powiedział Olkiewicz, czym ucieszył wszystkich fanów ŁKS-u wyczekujących powrotu na al. Unii Kazimierza Moskala.

Reklama

Pogorzała zostaje w ŁKS-ie

Obecnie trwa kompletowanie nowego sztabu szkoleniowego ŁKS-u. Wiadomo już, że będzie on złożony z ludzi związanych obecnie z klubem z al. Unii, a asystentem nowego trenera będzie Marcin Pogorzała. -Trwają rozmowy o tym, jak będzie wyglądał nowy sztab szkoleniowy i jak bardzo będzie on rozbudowany. Na razie mogę powiedzieć jedynie, że znajdzie się w nim trener Pogorzała w roli asystenta. Przedstawiłem nowemu trenerowi ludzi, którymi dysponujemy i zadeklarował, że skorzysta z naszego zaplecza: z ludzi, którzy pracowali już przy pierwszej drużynie, ale też z osób, które są zatrudnione w akademii – powiedział większościowy udziałowiec klubu z al. Unii.

Nowy trener ŁKS-u już kompletuje skład

-Czekałem z decyzją dotyczącą zatrudnienia nowego trenera na nowego dyrektora sportowego, ponieważ chciałem, aby miał on pełne przekonanie, że ta moja sugestia jest właściwym wyborem, czekałem też na jego propozycje – powiedział Salski. Właściciel ŁKS-u zaznaczył też, że nowy trener jest w stałym kontakcie z Januszem Dziedzicem, z którym omawia planowane w najbliższym czasie transfery.

Reklama

Prezentacja nowego trenera ŁKS-u w niedzielę

Kiedy nastąpi oficjalna prezentacja nowego szkoleniowca ŁKS-u? – W sobotę trener ma zaplanowany przyjazd, a w poniedziałek rozpoczynają się treningi przed nowym sezonem. Planujemy w sobotę nagrać film promocyjny z jego udziałem, a w niedzielę z pompą go wypuścić – zapowiedział Olkiewicz.

Piłka nożna

Kazimierz MoskalŁKS Łódźtomasz salski

1 Komentarz

  • Wszystko super, non stop o seniorach a kiedy porządki w akademii przewidziano. Co niektórzy trenerzy to już tak się zasiedzieli w grupach ( po 5 latek u pana koordynatora na zapiecku)że aż nie zdrowy klimat się robi. U 10 ( doborowa drużyna ) przegrała Tymbarku z SP Ksawerów- coś tu nie ,, halo ,, a pogłoski niosą iż ( KK miał powiedzieć ) – że to Bienias wygrał Tymbarku. Cyrk na kółkach. I jak tu ma być ok.

Dodaj komentarz

Reklama