Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS buduje sieć klubów partnerskich

Czas < 1 min czytania
ŁKS buduje sieć klubów partnerskich

fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport

ŁKS chce nawiązać współpracę z klubami z regionu. Zainteresowane zespoły mogą zgłaszać się do koordynatora klubowej akademii.

Reklama

Na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla odbyło się spotkanie poświęcone współpracy ŁKS-u z zainteresowanymi klubami. Wzięli w nim udział prezes ŁKS-u, Tomasz Salski, dyrektor sportowy, Krzysztof Przytuła i koordynator Akademii ŁKS Krystian Kierach, a także goście reprezentujący kluby z Łodzi oraz z regionu.

– Dziś rozpoczęliśmy cykl spotkań klubów partnerskich. Omówiliśmy wiele kwestii merytorycznych, które chcielibyśmy zrealizować w ramach naszej współpracy. Są to aspekty szkoleniowe, kibicowskie, wszystkie sprawy, które dotyczą zarówno ŁKS-u, jak i klubów zainteresowanych partnerstwem. Zaplanowaliśmy już kolejne takie spotkanie, mamy nadzieję, że będą się one odbywać cyklicznie – powiedział przed kamerami ŁKS TV Krystian Kierach.

Reklama

Proponowana przez ŁKS współpraca ma zakładać „oparte na szacunku partnerstwo, pozwalające na wymianę cennych doświadczeń, wspólne osiąganie istotnych z punktu widzenia obu stron celów i współdziałanie na wielu ważnych dla klubów płaszczyznach”.

ŁKS zwraca się do wszystkich klubów zainteresowanych współpracą z prośbą o wypełnienie specjalnej ankiety.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama