Reklama
Reklama

ŁKS Commercecon i Master Pharm Rugby grają z WOŚP

Czas < 1 min czytania
ŁKS Commercecon i Master Pharm Rugby grają z WOŚP

LODZ.21.11.2021 SIATKOWKA KOBIET. LKS COMMERCECON LODZ - GROT BUDOWLANI LODZ N/Z MARTYNA GRAJBER, VERONICA JONES-PERRY FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Rugbiści Master Pharm Rugby i siatkarki ŁKS-u Commercecon wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy połączyła łódzkie środowisko sportowe. Fani Widzewa mogą wylicytować dzień w fotelu prezesa klubu, o czym pisaliśmy tutaj. Do pomocy włączyły się również siatkarki ŁKS-u Commercecon i rugbiści Master Pharm Rugby.

W niedzielę o 17:00 na rynku w Manufakturze odbędzie się aukcja, na której będzie można wygrać tytuł „bohatera trzeciej połowy meczu”. –  Zwycięzca licytacji będzie miał okazję spędzić pomeczowy czas z zawodnikami, sędziami i przedstawicielami klubów. Będzie na pomeczowym cateringu zespołów uczestnicząc w „poważnych” rozmowach o rugby przy tradycyjnym złocistym napoju. – mówi Mirosław Żórawski, dyrektor sportowy Master Pharm Rugby.

Reklama

Pomagają również siatkarki ŁKS-u Commercecon. Na specjalnej aukcji na portalu Allegro, z której cały dochód przeznaczony zostanie na WOŚP, można wylicytować koszulkę Martyny Grajber z podpisami wszystkich ełkaesianek.

Koszulkę można licytować tutaj

Reklama
Reklama

Inne sportySiatkówka

ŁKS Commercecon ŁódźMaster Pharm Rugby

Dodaj komentarz

Reklama