Reklama
Reklama
Reklama

PGE Skra Bełchatów gra z WOŚP

Czas < 1 min czytania
PGE Skra Bełchatów gra z WOŚP

PGE Skra Bełchatów Fot. skra.pl

Obiady z prezesem i Aleksandrem Atanasijeviciem, stroje libero, krzesełko w hali Energia – to tylko niektóre licytacje prowadzone przez PGE Skrę Bełchatów, z których dochód przeznaczony jest na WOŚP.

Reklama

Jak co roku kluby sportowe włączają się do zbiórki pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy. Widzew oferuje stanowisko prezesa (tutaj szczegóły), ŁKS Commercecon – koszulkę Martyny Grajber, Master Pharm – rolę „bohatera trzeciej połowy” (tutaj), a Grot Budowlani historyczną piłkę (tutaj).

Wiele atrakcji przygotowała dla swoich fanów także PGE Skra Bełchatów. Będzie można wylicytować spędzenie dnia z siatkarzami i sztabem, udział w treningu (tutaj), a podsumowaniem dnia będzie obiad z władzami klubu w restauracji „Plac ‘16 Od Chleba Do Wina”.

Reklama

Trwa też inna aukcja przygotowana przez PGE Skrę, a jej zwycięzca nie dość, że wspomoże WOŚP, to w nagrodę zje kolację z Atanasijeviciem (tutaj). Można też wylicytować strój libero, w którym grali w tym sezonie Dick Kooy i Ribert Taht (tutaj), a także krzesełko z hali Energia z autografami zawodników (tutaj). Są też piłki i koszulki z autografami, a szczegóły można znaleźć na stronie internetowej PGE Skry.

Siatkówka

PGE Skra BełchatówWOŚP

Dodaj komentarz

Reklama