Reklama
Reklama

ŁKS Commercecon pokonał wicelidera

Czas < 1 min czytania
ŁKS Commercecon pokonał wicelidera

LODZ. 30.01.2021 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. Grot Budowlani LODZ - LKS COMMERCECON LODZ N/Z MICHAL MASEK FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Po dwóch przegranych meczach ŁKS Commercecon wrócił i dobrym stylu pewnie wygrał z wiceliderem TauronLigi Radomką Radom.

Reklama

W składzie łódzkiej drużyny doszło do jednej zmiany. Miejsce środkowej Ninković zajęła Joanna Pacak i była jedną z najlepszych zawodniczek ŁKS. Razem z Klaudią Alagierską stworzyły duet, który poprowadził łodzianki do sukcesu.

Radomka Radom pozbawiona najlepszej zawodniczki – Katarzyny Skorupy nie radziła sobie z zagrywką ŁKS. Britt Bongaerts raz, po raz męczyła serwami przyjmujące radomskiej drużyny, za co została nagrodzona tytułem MVP. Oprócz tego w ŁKS odżyły skrzydła, z których świetnie atakowały Wójcik i Lazovic.

Reklama

Trener Michał Masek odebrał opaskę kapitańską Katarzynie Zaroślińskiej-Król. Nową kapitan została najstarsza stażem Agata Wawrzyńczyk. Jak widać zdjęcie presji z Zaroślińskiej-Król opłacało się.

Kibiców ŁKS cieszyć musi, że ich siatkarki odzyskały formę w tak ważnym momencie sezonu. Przed nimi mecz z Piłą, a już za dwa tygodnie zaczynają walkę w play-off.

ŁKS Commercecon – Radomka Radom 3:0 (25:17, 25:23, 25:13)

Reklama

ŁKS Commercecon: Bongaerts 5, Lazović 6, Alagierska 12, Zaroślińska-Król 15, Wójcik 12, Pacak 8, Strasz (libero) oraz Kalandadze 2, Pasznik

Fot: ŁKS Commercecon Łódź

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódźsiatkówka

Dodaj komentarz

Reklama