Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS Commercecon poznał rywala w 1/8 finału Pucharu Polski!

Czas < 1 min czytania
ŁKS Commercecon poznał rywala w 1/8 finału Pucharu Polski!

LODZ. 30.11.2020 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - ENEA PTPS PILA N/Z ANNA KALANDADZE, KLAUDIA ALAGIERSKA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

W piątkowe popołudnie w programie #7 Strefa odbyło się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski. Los przydzielił ŁKS-owi Commercecon rywalki z ligowych parkietów.

Reklama

Zespół prowadzony przez Michala Maška będzie musiał się zmierzyć z Energą MKS-em Kalisz. Kaliszanki zajmują siódme miejsce w tabeli TAURON Ligi. Drużyna Jacka Pasińskiego traci do ŁKS-u Commercecon dziewięć punktów.

Obie drużyny dwukrotnie mierzyły się już ze sobą w trwającym sezonie TAURON Ligi. W październikowym meczu trzeciej kolejki kaliszanki zwyciężyły w tie-breaku. W grudniowym rewanżu górą były Łódzkie Wiewióry, które poradziły sobie z rywalkami bez większych problemów, wygrywając kolejne sety do 12, 14 i 19.

Reklama

Pucharowe starcie ŁKS-u Commercecon i MKS-u Kalisz planowane jest na środę 20 stycznia. Mecz odbędzie się w łódzkiej Sport Arenie, a jego dokładny termin ma być ogłoszony w najbliższych godzinach.

Jeśli drużynie z al. Unii uda się zwyciężyć w tym pojedynku, już 10 lutego zmierzy się w ćwierćfinale z lepszym z pary BKS BOSTIK Bielsko-Biała – Joker Świecie. Półfinały i finał Pucharu Polski mają zostać rozegrane w dniach 20-21 lutego w Nysie.

Fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama