Widzew – Elana. Bezpłatna transmisja dzięki wydawcy portalu Łódzki Sport!

Trening Widzewa

Drużyna Widzewa fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Czas < 1 min czytania

Sobotnie spotkanie Widzew – Elana Toruń będzie dostępne bezpłatnie za pośrednictwem Widzew TV. To zasługa wydawcy portalu Łódzki Sport, który został sponsorem transmisji. 

Reklama

Widzew – Elana, czyli pierwszy zimowy test

W sobotę Widzew rozegra pierwszy tej zimy sparing. Na sztucznym boisku na Łodziance piłkarze trenera Enekeleida Dobiego zmierzą się z Elaną Toruń. 

Mecz z III-ligowcem będzie podsumowaniem pierwszego tygodnia przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2020/2021 oraz ważnym sprawdzianem dla zawodników testowanych. O nich więcej pisaliśmy TUTAJ.

Bardzo możliwe, że w starciu z Elaną po raz pierwszy w czerwono-biało-czerwonych barwach wystąpi nowy napastnik Widzewa – Paweł Tomczyk. Oczy kibiców na pewno będą także zwrócone w stronę Przemysława Kity, który od tygodnia trenuje na maksymalnych obciążeniach i jest coraz bliżej powrotu do gry po bardzo długiej rekonwalescencji.

Reklama

Widzew – Elana za darmo dzięki wydawcy portalu Łódzki Sport

W związku z obostrzeniami i reżimem sanitarnym, w którym przyszło nam żyć, mecz Widzew – Elana nie będzie dostępny dla publiczności. Widzew postanowił więc przeprowadzić transmisję z tego spotkania za pośrednictwem klubowej telewizji. Aby obejrzeć mecz, trzeba było zapłacić.

Pomocną dłoń wyciągnął natomiast wydawca portalu Łódzki Sport, który zdecydował się zostać sponsorem transmisji meczu Widzew – Elana Toruń. Dzięki temu zaangażowaniu wszyscy kibice będą mogli obejrzeć pierwszy zimowy mecz widzewiaków zupełnie za darmo! 

Reklama

fot. Marian Zubrzycki

Piłka nożna

Widzew Łódź

Reklama

Dodaj komentarz