Reklama
Reklama

ŁKS Commercecon rozstał się z atakującą?

Czas < 1 min czytania
ŁKS Commercecon rozstał się z atakującą?

LODZ. 14.12.2021 SIATKOWKA KOBIET. PUCHAR CEV. CV GRAN CANARIA - LKS COMMERCECON LODZ N/Z IVNA MARRA COLOMBO FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Ivna Colombo odeszła z ŁKS-u Commercecon?

Reklama

Według portalu Women Volleybox, Ivna Colombo nie jest już zawodniczką ŁKS-u. Brazylijska atakująca została zgłoszona do rozgrywek w swojej ojczyźnie. Od teraz reprezentuje klub Sesi Volei Bauru.

Atakująca nie pomogła ŁKS-owi. Po przyjeździe długo leczyła kontuzję dłoni, a kiedy była zdolna do gry spisywała się na tyle słabo, że Michał Masek, trener łodzianek wolał korzystać z dużo młodszych, ale wydawać by się mogło bardziej ambitnych Julity Piaseckiej i Weroniki Sobiczewskiej. Być może problemem była aklimatyzacja. Oprócz dwóch sezonów we Francji i Japonii, Colombo całą karierę spędziła w Brazylii. – Próbowaliśmy z Ivną. Dostała szansę, dostała ich sporo, a w ogóle tych szans nie wykorzystuje. Miała sporo czasu, żeby wrócić do formy. Ma swoje lata i nie pokazuje nam w ogóle tego, co powinna pokazywać  – tak Masek ocenił występy Colombo w ŁKS-ie po przegranym meczu z Developresem.

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama