ŁKS lepszy od Serbów. Łodzianie skuteczni w drugiej połowie

Reklama

Czas < 1 min czytania

Przebywający na zgrupowaniu w Turcji piłkarze ŁKS wygrali w meczu kontrolnym z serbskim Napredakiem Krusevac 3:0. Łodzianie wszystkie bramki zdobyli w drugiej połowie. We wtorek z klubem pożegnało się dwóch zawodników.

Reklama

Do siatki rywala trafiali: Samuel Corral, Maciej Wolski i Jose Pirulo. W pierwszej połowie arbiter nie uznał gola Adama Ratajczyka, odgwizdując pozycję spaloną pomocnika. Piłkarze ŁKS w Side będą trenować do soboty. W piątek rozegrają sparing z serbskimi Proleterem Nowy Sad.

W zespole ŁKS nie będzie już występował Kamil Juraszek. Środkowy obrońca na zasadzie transferu definitywnego przeszedł do pierwszoligowego Chrobrego Głogów. Juraszek w łódzkim klubie występował od 2016 roku. W tym sezonie rozegrał dziewięć meczów w ekstraklasie.

Z klubem pożegnał się także pomocnik Bartłomiej Kalinkowski. Pomocnik na zasadzie transferu definitywnego przeszedł do drugoligowego Górnika Łęczna. Wystąpił w 13 spotkaniach ekstraklasy.

Reklama

ŁKS Łódź FK Napredak Krusevac 3:0 (0:0)
Bramki:

Corral 50., Wolski 73., Pirulo 89.
ŁKS: Arkadiusz Malarz (63. Dominik Budzyński) – Artur Bogusz (63. Jan Grzesik), Carlos Moros Gracia (63. Jan Sobociński), Maciej Dąbrowski, Tadej Vidmajer – Dragoljub Srnić (63. Przemysław Sajdak), Łukasz Piątek – Ricardo Guima (74. Jose Pirulo), Maciej Wolski (74. Dani Ramirez), Adam Ratajczyk (63. Michał Trąbka) – Samuel Corral (74. Jakub Wróbel).

Reklama

Fot. Cyfra Sport

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Reklama

Dodaj komentarz