Reklama
Reklama
Reklama

Zespół Budowlanych za słaby na wicelidera. Porażka w trzech setach

Czas < 1 min czytania
Zespół Budowlanych za słaby na wicelidera. Porażka w trzech setach
Reklama

Siatkarki Budowlanych przegrały przed własną publicznością z Developresem SkyRes 0:3. Łodzianki, poza pierwszym setem, dzielnie walczyły, ale nie sprostały drużynie z Rzeszowa.

Reklama

Zespół Budowlanych zmierzył się z wiceliderem wzmocniony powrotem Julii Nowickiej, która ostatnio leczyła uraz. Pierwszy set układał się dla gospodyń źle, od samego początku. Łodzianki obudziły się dopiero przy stanie 11:19, ale nie zdołały odrobić strat.

W drugiej partii świetnie spisywała się Julia Twardowska. To dzięki jej zagraniom Budowlane prowadziły 8:7. Później łodzianki zaczęły popełniać proste błędy, co wykorzystały rywalki. Odskoczyły na pięć punktów. Budowlane zdołały odrobić niemal wszystkie straty 22:23, ale końcówka należała do zespołu z Rzeszowa.

Reklama

Trzeci set to długie prowadzenie gospodyń. Prowadziły 22:21 i miały szanse na wygranie tej partii. W zespole rywalek ciężar gry wzięła na siebie Alexandry Frantti, Amerykańska skrzydłowa zapewniła przyjezdnym zwycięstwo 3:0.

Grot Budowlani – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 22:25, 23:25)

Grot Budowlani: Anna Bączyńska, Anastasia Kraiduba, Julia Nowicka, Jaroslava Pencova, Małgorzata Śmieszek, Julia Twardowska, Maria Stenzel (libero) – Agata Babicz, Paulina Bałdyga, Anna Lewandowska, Gabriela Maciągowski.

Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź

Dodaj komentarz

Reklama