Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS ma już trenera. Kiedy go ogłosi? [WIDEO]

Czas < 1 min czytania
ŁKS ma już trenera. Kiedy go ogłosi? [WIDEO]

ŁKS ogłosi nowego trenera (fot. ŁKS TV)

Łódzki Klub Sportowy poinformował w dość tajemniczym filmiku, że ma nowego trenera. Oficjalne ogłoszenie personaliów szkoleniowca, który poprowadzi ŁKS w sezonie 2022/2023 zostało zaplanowane na niedzielny wieczór.
Reklama

ŁKS wraca do treningów

W poniedziałek 13 czerwca odbędzie się pierwszy trening pierwszego zespołu ŁKS-u przed sezonem 2022/2023. Piłkarze pojawią się na boisku hybrydowym przy al. Unii Lubelskiej o godzinie 10:00. Chwilę wcześniej z przedstawicielami mediów spotka się trener łódzkiego zespołu.

Reklama

Właśnie osoba trenera ŁKS-u budzi w ostatnich dniach największe emocje. Kandydatów było kilku, ale wszystko wskazuje na to, że nowym szkoleniowcem łódzkiego pierwszoligowca będzie Kazimierz Moskal, który w sobotę oglądał mecz Ukrainy z Armenią w towarzystwie Tomasza Salskiego i Janusza Dziedzica.

Od maja, trener, który wraz z ŁKS-em awansował do ekstraklasy był najpoważniejszym kandydatem na objęcie łódzkiego klubu w sezonie 2022/2023. Podczas rozmowy z Łódzkim Sportem, Moskal mówił: – Na ŁKS zawsze spoglądam z sentymentem. Gdyby doszło do negocjacji byłbym gotowy objąć łódzki klub, nawet mimo problemów, o których czytam w mediach.

CZYTAJ TAKŻE >>> Biel: „Powrót do ŁKS-u był moim marzeniem”

Reklama

Czekamy już tylko na oficjalne potwierdzenie

ŁKS opublikował w niedzielny poranek krótki filmik, w którym zapowiedział ogłoszenie nazwiska nowego trenera. Okrasił go krótkim opisem „Trzeba to trochę poukładać”.

Wszystko stanie się jasne o symbolicznej dla ŁKS-u 19:08. Natomiast w poniedziałek o godzinie 10:00 na naszym Facebooku przeprowadzimy transmisję na żywo ze spotkania nowego trenera ŁKS-u z dziennikarzami. Chwilę później na łamach „Łódzkiego Sportu” pojawi się artykuł z wypowiedziami nowego szkoleniowca ŁKS-u.

CZYTAJ TAKŻE >>> Kazimierz Moskal trenerem ŁKS-u? Wszystko na to wskazuje

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama