Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS sięga po młodego lewego obrońcę

Czas < 1 min czytania
ŁKS sięga po młodego lewego obrońcę

Były wzmocnienia pierwszej drużyny, teraz nadszedł czas na transfer z myślą o przyszłości. Do ŁKS-u dołączył młodzieżowiec występujący na pozycji lewego obrońcy.

Reklama

Lamine Coulibaly, bo tak nazywa się nowy nabytek Łódzkiego Klubu Sportowego, przyszedł na świat w 2004 roku. W ostatnich miesiącach reprezentował barwy MGTS-u Działoszyce oraz Hutnika Kraków. W składzie drugiej z wymienionych drużyn rozpoczął trwający sezon – jesienią występował w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Pojawiał się na boisku trzynastokrotnie, a jego zespół wywalczył utrzymanie, kończąc sezon na szóstym miejscu.

Teraz 16-letni obrońca podpisał kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym i w poniedziałek wziął już udział w pierwszym w 2021 roku treningu drużyny ŁKS II. To właśnie w zespole rezerw ma spędzić najbliższe miesiące.

Reklama

W tym tygodniu ekipę Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera czeka jeszcze pięć treningów. Jutrzejszy odbędzie się pod balonem, ale już od środy zawodnicy ŁKS II trenować będą na boisku hybrydowym.

Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej rezerwy ŁKS-u znajdują się na czele grupy łódzkiej IV ligi. W 19 dotychczasowych meczach ełkaesiacy nie ponieśli jeszcze choćby jednej porażki. Mają na swoim koncie 49 punktów i wyprzedzają o dwa oczka drugą w tabeli Wartę Sieradz.

fot. ŁKS Łódź

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama