ŁKS sięga po młodego lewego obrońcę

Reklama

Czas < 1 min czytania

Były wzmocnienia pierwszej drużyny, teraz nadszedł czas na transfer z myślą o przyszłości. Do ŁKS-u dołączył młodzieżowiec występujący na pozycji lewego obrońcy.

Reklama

Lamine Coulibaly, bo tak nazywa się nowy nabytek Łódzkiego Klubu Sportowego, przyszedł na świat w 2004 roku. W ostatnich miesiącach reprezentował barwy MGTS-u Działoszyce oraz Hutnika Kraków. W składzie drugiej z wymienionych drużyn rozpoczął trwający sezon – jesienią występował w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Pojawiał się na boisku trzynastokrotnie, a jego zespół wywalczył utrzymanie, kończąc sezon na szóstym miejscu.

Teraz 16-letni obrońca podpisał kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym i w poniedziałek wziął już udział w pierwszym w 2021 roku treningu drużyny ŁKS II. To właśnie w zespole rezerw ma spędzić najbliższe miesiące.

W tym tygodniu ekipę Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera czeka jeszcze pięć treningów. Jutrzejszy odbędzie się pod balonem, ale już od środy zawodnicy ŁKS II trenować będą na boisku hybrydowym.

Reklama

Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej rezerwy ŁKS-u znajdują się na czele grupy łódzkiej IV ligi. W 19 dotychczasowych meczach ełkaesiacy nie ponieśli jeszcze choćby jednej porażki. Mają na swoim koncie 49 punktów i wyprzedzają o dwa oczka drugą w tabeli Wartę Sieradz.

fot. ŁKS Łódź

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Reklama

Dodaj komentarz