Reklama
Reklama

ŁKS wystosował ważny apel do kibiców

Czas < 1 min czytania
ŁKS wystosował ważny apel do kibiców

fot. ŁKS Łódź

Dzięki kibicom biało-czerwono-białych liczba miejsc dostępnych na stadionie ŁKS-u w nowym sezonie może zostać zwiększona.

Reklama

ŁKS zwrócił się z apelem do tych kibiców, którzy zamierzają kupić karnet na nowy sezon lub już go posiadają, a jednocześnie zaszczepili się już przeciwko COVID-19. Zaznaczenie przez nich w internetowym systemie sprzedaży biletów specjalnego oświadczenia dotyczącego szczepienia może przyczynić się do zwiększenia limitu miejsc udostępnionych dla kibiców na Stadionie im. Władysława Króla.

Ci fani ŁKS-u, którzy nie kupili jeszcze stałej wejściówki na sezon 2021/2022 będą mogli zatwierdzić takie oświadczenie podczas kupowania karnetu, tuż przed zaznaczeniem opcji „rezerwuję i płacę”.

Reklama

Kibice, którzy kupili już stałą wejściówkę na rozpoczynające się rozgrywki powinni z kolei zalogować się do internetowego systemu sprzedaży biletów, odnaleźć specjalnie utworzoną imprezę o nazwie „POSIADACZE KARNETÓW – POTWIERDZENIE ZASZCZEPIENIA PRZECIWKO COVID-19” i w jej ramach kupić wirtualny „bilet” oraz zatwierdzić oświadczenie o szczepieniu.

Szczegółową instrukcję dotyczącą tego, jak zatwierdzić w systemie kolejne kroki można odnaleźć na oficjalnej stronie ŁKS-u.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama