Reklama
Reklama

ŁKS zwiększa konkurencję wśród młodzieżowców. Pozyskał utalentowanego obrońcę

Czas < 1 min czytania
ŁKS zwiększa konkurencję wśród młodzieżowców. Pozyskał utalentowanego obrońcę

ŁKS nie próżnuje w ostatnich dniach okienka transferowego – klub z al. Unii aktywnie działa na rynku, by po bardzo prawdopodobnym odejściu Adama Ratajczyka wśród młodych ełkaesiaków nie zabrakło zdrowej rywalizacji o miejsce w składzie. Wzmocnić ma ją m.in. 19-letni defensor Jowin [czyt. Dżołin] Radziński.

Reklama

Radziński to lewy obrońca, który, jak sam przyznaje, bardzo lubi nowoczesną, ofensywną grę i chętnie podłącza się do akcji ofensywnych. Wśród swoich największych piłkarskich atutów świeżo upieczony ełkaesiak wymienia m.in. precyzyjne dośrodkowania z silniejszej, lewej nogi.

Urodzony w Belgii piłkarz był ostatnio zawodnikiem trzecioligowej Polonii Warszawa, w barwach której nie rozegrał jednak żadnego oficjalnego meczu. Wcześniej grał m.in. w młodzieżowych drużynach Pogoni Szczecin. W barwach ekipy z Pomorza został wicemistrzem Polski w kategorii juniorów młodszych, a w późniejszych miesiącach grał w trzecioligowych rezerwach szczecińskiego klubu. Radziński ma także za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski.

Reklama

Młody piłkarz związał się z klubem z al. Unii kontraktem obowiązującym do końca czerwca 2024 roku.

Fot. ŁKS Łódź

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama