Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS zadbał o kibiców. Mecz o awans obejrzy połowa stadionu.

Czas < 1 min czytania
ŁKS zadbał o kibiców. Mecz o awans obejrzy połowa stadionu.
Reklama

Władzom ŁKS-u , na mecz z Górnikiem Łęczna udało się wywalczyć 50 proc. pojemności stadionu.

Reklama

Posiadacze karnetu na cały sezon, bądź na rundę jesienną bilet mają przypisany automatycznie. Nie muszą nic pobierać, wystarczy, że w niedzielę zabiorą ze sobą kartę kibica i dowód osobisty. Gdyby, któryś z kibiców nie mógł pojawić się na meczu, istnieje opcja zwolnienia miejsca. Zwolnione miejsce wraca do dostępnej puli, z której będą mogli skorzystać pozostali kibice w ramach otwartej sprzedaży. Klub w oficjalnym komunikacie prosi osoby zaszczepione na koronawirus, o zabranie zaświadczenia o szczepieniu.

WAŻNE! Wszystkich kibiców zaszczepionych przeciwko COVID – 19 prosimy o pobranie, wypełnienie i zabranie ze sobą oświadczenia dot. zaszczepienia przeciwko COVID – 19, które odbierze od Was przy wejściu na obiekt pracownik ochrony POBIERZ OŚWIADCZENIETo niezwykle ważne, bo od liczby oświadczeń zależy pula przeznaczona dla osób niezaszczepionych. Oświadczenia będzie można wypełnić również na miejscu, ale ich wcześniejsze pobranie bardzo usprawni naszą pracę.

Reklama

Dziś (18 czerwca, piątek) o godzinie 18 ruszy otwarta sprzedaż biletów. Bilet na mecz z Górnikiem Łęczna w otwartej sprzedaży będzie można zakupić wyłącznie w systemie sprzedaży na stronie bilety.lkslodz.pl. Liczba miejsc jest mocno ograniczona.

Ceny biletów:

  • Bilet normalny: 40 zł
  • Bilet ulgowy: 30 zł
  • Bilety VIP: 100 zł (normalny) i 80 zł (ulgowy)

Przy wejściu na stadion należy okazać albo wydrukowany bilet z kodem kreskowym, albo zeskanować kod kreskowy (z pliku PDF) z wejściówki pobranej na telefon! Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu!

ŁKS stanął na wysokości zadania. Nie dość, że karnetowicze nie muszą płacić za bilet na mecz barażowy, to jeszcze udało się wywalczyć dodatkowe miejsca dla kibiców. Oby piłkarze walczyli równie skutecznie co władze klubu, a ŁKS będzie w ekstraklasie.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama