Reklama
Reklama

Łódzcy hokeiści i ampfutboliści Widzewa z nowym sponsorem

Czas 2 min czytania
Łódzcy hokeiści i ampfutboliści Widzewa z nowym sponsorem

22.08.2020 LODZ STADION SMS LODZ MECZ PILKA NOZNA EKSTRALIGA KOBIET UKS SMS LODZ vs GKS KATOWICE N/Z DOMINIKA GASIENIEC DARIA KURZAWA KLAUDIA JEDLINSKA & PAULINA FILIPCZAK FOTO: ARTUR KRASZEWSKI /A.P.P.A./

Firma Transfer Multisort Elektronik (TME) zwiększa swoje zaangażowanie w sportowe projekty w Łodzi. Od sezonu 2020/2021 firma wspierać będzie jako Sponsor Tytularny drużynę ŁKH Łódź grającą w 1. lidze hokeja. Od najbliższego meczu ŁKH występować będzie pod nazwą: TME ŁKH Łódź. Dodatkowo, TME wsparło drużynę Amp Widzew Łódź.

Reklama

Inauguracja nowego sezonu 1. ligi hokeja – MHL w wykonaniu drużyny TME ŁKH nastąpi w najbliższą niedzielę, 6 września, kiedy to wyjazdowym przeciwnikiem łódzkiego zespołu będzie UKS Zagłębie Sosnowiec. Pierwszy mecz w Łodzi TME ŁKH rozegra w 2. kolejce. Wówczas na lodowisku „Bombonierka” przy ul. Stefanowskiego, gdzie swoje mecze rozgrywają łódzcy hokeiści, przeciwnikiem będzie MMKS Podhale Nowy Targ. 

– Wielokrotnie podkreślaliśmy już, że jako łódzka firma, lubimy angażować się w ciekawe projekty związane z naszym miastem. Od dłuższego czasu wspieramy różne inicjatywy sportowe, a od teraz do naszego #teamTME dołączają kolejni sportowcy – łódzcy hokeiści, którym, oficjalnie już, będziemy kibicować od najbliższej niedzieli. Tak samo mocno kibicujemy łódzkiemu zespołowi ampfutbolistów, który w najbliższy weekend, po raz pierwszy w historii, zagra w Ekstraklasie. W sobotę swój mecz rozegra także drużyna TME UKS SMS w Ekstralidze Kobiet. Szykuje nam się więc sportowy weekend z naszym #teamTME mówi Andrzej Kuczyński, Członek Zarządu ds. Operacyjnych TME. 

Reklama

Podczas wspomianego już, inauguracyjnego turnieju Amp Futbol Ekstraklasy drużyna Amp Widzew Łódź zmierzy się w Nowym Targu z Legią Warszawa, Wartą Poznań, Husarią Kraków i Kuloodpornymi Bielsko-Biała. 

Firma TME od kilku lat wspiera młodych, ambitnych sportowców z regionu łódzkiego, a wszystko w ramach projektu #teamTME. Transfer Multisort Elektronik jest Sponsorem Tytularnym drużyny występującej w Ekstralidze Kobiet TME UKS SMS Łódź (zespół w obecnym sezonie wygrał wszystkie cztery mecze i obecnie plasuje się na 2. miejscu w tabeli z kompletem punktów). TME wspiera również młodych karateków z KS Olimp Łódź na czele z Dorotą Banaszczyk, Mistrzynią Świata w Karate Olimpijskim oraz Dominikiem Dziudą – Mistrzem Świata w kategorii kumite kadetów.

fot. mat. prasowe / Artur Kraszewski

Reklama

Inne sporty

TME ŁKH ŁódźTME SMS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama