Reklama
Reklama

Łódzkie drużyny, nie odpoczną w długi weekend – typer w BETFAN

Czas < 1 min czytania
Łódzkie drużyny, nie odpoczną w długi weekend – typer w BETFAN

LODZ. 20.02.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - KORONA KIELCE N/Z PIOTR SAMIEC-TALAR, LUKASZ KOSAKIEWICZ, PRZEMYSLAW KITA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Piłkarze ŁKS Łódź muszą wygrać, jeżeli chcą awansować. Widzew, nie gra już o nic, ale wygrana dałaby kibicom satysfakcję i nadzieję w walce, o lepsze jutro. Sprawdzamy w BETFAN, na co warto postawić w meczach łódzkich drużyn.

Reklama

ŁKS wygra – kurs 3.40

Żeby przypieczętować, awans do barażów. łodzianie muszą wygrać, albo zremisować mecz z Termaliką. Zmiana trenera, mogła wpłynąć na piłkarzy ŁKS-u w pozytywny sposób. Po toksycznej relacji z Ireneuszem Mamrotem, zawodnicy łódzkiej drużyny w końcu mają trenera, który wie jak do nich dotrzeć. Marcin Pogorzała, od lat chłonie filozofię klubu, wydaje się, że jego taktyka nie może zawieść.

Tylko Widzew zdobędzie gola – kurs 4.40

Korona Kielce umie atakować tylko słabsze od siebie drużyny. Widzewiacy, są miejsce wyżej niż Korona, więc należy liczyć, że w końcu dadzą popis umiejętności zdobywania bramek. Drużyna z al. Piłsudskiego nie wygrała, od pięciu meczów, czas najwyższy się obudzić.

Reklama

Po zarejestrowaniu się z naszego linka (tutaj), bądź korzystając przy rejestracji z kodu LODZKISPORT BETFAN ma bonus dla każdego nowego użytkownika.

Piłka nożnaTyper

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama